2726

10خرداد موعدم بود پریود نشدم هی اقدام میکنیم 

ولی نه پریود میشم ن آز بی بی چک مثبت میشه

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد انشالله که باردارمیشم هرکی امضامو خوند واسم صلوات بفرسته تنبلی تخمدان دارم 😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا که  لقاح دیر صورت گرفته باشه نی نی تو دلت باشه عزیزم😊

ایشالله 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد انشالله که باردارمیشم هرکی امضامو خوند واسم صلوات بفرسته تنبلی تخمدان دارم 😢😢😢
2728

من ماه قبلش 15روز  عقب انداختم دکتر یک ورق پروژسترون داد پریود شدم بعد اون بازم 15روز عقب انداختم بی بی چک زدم منفی شد شد 21روز بازم پری نیومد ولی عهلعلایم مری داشتم وقتی بی بی زدم مثبت شد 

من ماه قبلش 15روز  عقب انداختم دکتر یک ورق پروژسترون داد پریود شدم بعد اون بازم 15روز عقب انداخ ...

ایشالا خدا حفظش کنه عزیزم من قبل اقدام اصلا تاخیر نداشتم رفتم اقدام 2ماه 10روز تاخیر داشتم ماه قبل 14روز بعد پ شدم یعنی رحمم آماده داره میشه

ایشالا خدا حفظش کنه عزیزم من قبل اقدام اصلا تاخیر نداشتم رفتم اقدام 2ماه 10روز تاخیر داشتم ماه قبل 1 ...

اره گلم همیشه تو اقدام اینجوریه رحمت داره خودشو اماده میکنه ایشالله مامان بشی 

مال من قبلا لخته بود خیلی ولی ماه قبل بیشتر خونابه بود گاهیم خون غلیظ قرمز وای نکنه تنبلی گرفتم😢یعن ...

نمیدونم فک نکنم منم گاهی لخته داره گاهی فقط خون هرماه یجوریه نگران نباش اگرم دلت خواست برو دکتر من رفتم دکتر راستش من الان تنبلی دارم تازه فهمیدم قبلشم داشتم ولی نمیدونستم 

نمیدونم فک نکنم منم گاهی لخته داره گاهی فقط خون هرماه یجوریه نگران نباش اگرم دلت خواست برو دکتر من ر ...

من مطمینم قبلا نداشتم چون تنبلی باعث عقب افتادن میشه خونریزی کم میشه آدم موقع پریود درد شکم داره ولی من نداشتم ولی ماه قبل که 14روز تاخیر داشتم هی رحمم تیر میزد 

2706