2726

یکی از دوستانم حدود۴۰ سالش بود با دوتا بچه قدو نیم قد..... سرطان لنفاوی داشت و دیروز فوت شد...

خیلی ناراحتم و شب نتونستم بحوابم...

جلوی اشکم رو نمیتونم بگیرم....

بچه کوچیک دارم اونم بی قراری میکنه

چیکار کنم که یکم از غصه کم بشه....؟

تو قلبم احساس سنگینی دارم

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم تجربه کردم این حسو.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2728

اره یکی از فامیلامون در همین سن چهل سالگی تصادف کرد مرد خیلی بد بود خیلی آدم شوخی بود چند روز قبلش رفته بود خونه خواهرشوهرش اینا باجاناقش گفته بود تو کی می‌میری بیای حلواتو بخوریم داره گرون میشه کلی خندیده بودن موقع پختن حلوا حال باجاناقش خراب شد خدا بیامرزه خیلی شوخ بود الآنم که الانه اصلا باور نمی‌تونیم بکنیم خانومش نابود شده

اره یکی ازاشناهامون دوتابچه کوچیک داشت خودشم حدودا۳۶سالش بودچندروزپیش فوت شد..بچه دومش فکرمیکنم۵ماهه باشه..دلم گرفت واقعا خیلی سخته..عزیزم براارامشش قران بخون هم خودت اروم میشی هم اون ازثوابش بهره میبره

عزیزم خدا رحمتش کنه اما مرگ هیچ وقت پیش بینی نشده است،به خاطر همین سعی کن از لحظه آت لذت ببری و این لحظه رو واسه اتفاقی که نمیتونی جلوشو بگیری خراب نکنی،الان خودت سالمی بچه آت هم اینو ببین و از این لذت ببر

ارع چن سال پیش دامادمون ۳۴ سالش بود تو تصادف فوت شد بچه های خواهرم ۲ ساله و ۶ ساله بودن

پارسالم دختر عمه م ۳۵ ساله بخاطر سرطان فوت شد اونم دو تا بچه کوچیک داشت 

چهارم ابتدایی هم بودم برادرم 😞

2706