2737
2734

میخوام که بزارم بشینه به جای اینکه بره پشت همش جلو میاد از اول ایطوریه .‌ مشکل نیس طبیعیه عایا؟ ممنون که جواب میدین

امیدوارم خدا حاجت دلمو بده 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسر منم همین بود

هیییچ موقع یادم نمیاد براش از پشت بالش گذاشته باشم. همیشه ولو میشد رو پاهاش😃

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

خیلی زوده نذار بشینه بذار اول چاردستو و پا بره کمرشو دست و پاش محکم میشه خودش به موقع میشینه 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2738
پسر منم همین بود هیییچ موقع یادم نمیاد براش از پشت بالش گذاشته باشم. همیشه ولو میشد رو پاهاش😃

جدی ؟ میگم دا آخه تو دخترم یادمه همش میرف پشت اما این نیاد جلو. پس طبیعیه نگران شده بودو

پسر من 10روز دیگه واکسن 6ماهگی داره ولی حدودا 15 روز میشه که میشینه، خودش دوست داره و صاف میشینه دیگه من چیکار کنم  البته پسر منم خم میشه رو پاهاش ولی جدیدا یاد گرفت بیشتر صاف میشینه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
پسر من 10روز دیگه واکسن 6ماهگی داره ولی حدودا 15 روز میشه که میشینه، خودش دوست داره و صاف میشینه دیگ ...

الهی عزیزم. ان شاا... که واکسنش به خوبی تموم شه

وای دختر من ب خاطر رفلاکسش از اول ۵ ماهگی میشینه الان ک دیگه ۷ ماهس

بازآ بازآ هرآنچه هستی بازآ💖💖گر کافر وگبر وبت پرستی بازآ / این دَرگه ما درگه نومیدی نیست💖💖صد بار اگرتوبه شکستی باز آ😥😥
2706