2726
عنوان

دارم دیوونه میشم ...کرم حموم و دسشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 17736 بازدید | 64 پست

اون انگلهههه دخترررر نکنه تو همسایگی کسی چیزی انداخته تو راه فاضلاب یا موشی چیزی مرده کرم گوشت سفید ریز 😐🤢🤢🤢زنگ بزن بیان سمپاشی کننن 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای الان گفتی یادم افتاد خونه قبلی ما حمومش داشت کم بود ولی گاهی دیده میشد...هرکاری میکردم از بین نم ...

توروخدا نگید ک از بین نمیره😢😢😢😢😢😢😢😢من خونم و تازه ساخته 

امروز دیدم خیلیم دیدم تقریبن

وای چیکار کنم

پشه دیدم یه پشه های خاکستری ریز اما کرم ندیدم 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.

کرم؟!!!چقدی؟نشنیده بودم عجیبه؟درحمام و دستشویی از چه جنسیت چوبه ؟شاید تو در لونه کردن

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
پشه دیدم یه پشه های خاکستری ریز اما کرم ندیدم 

دقیقا منم پشه یا خاک مگس دیدم کرم والا نه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
عزیز م باید سمپاشی کنی دو سه روز استفاده نکنین... امسال کلا حشرات ریادن نمیدونم چرا ماتودستشویی کر ...

کرم خاکی منظورتونه،یا خرخاکی؟

توروخدا نگید ک از بین نمیره😢😢😢😢😢😢😢😢من خونم و تازه ساخته  امروز دیدم خیلیم دیدم تقریبن ...

لامصبا خیلی سخت جونن...از عطاری جایی سمشو بگیر با جوهر نمکو اینا نمیمیرن.من که البته چندتا سمو امتحان کردم ککشونم نگزید...کلا از اون خونه رفتیم

کرم خاکی منظورتونه،یا خرخاکی؟

اونا که تو خاکن و تمیزن تو فاضلاب نمیان 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2706