2410
2553
عنوان

دارم دیوونه میشم ...کرم حموم و دسشویی

17301 بازدید | 64 پست

امروز از حموم و دسشویی فقط کرم بالا میره خییییلیم میشورم بخدا ولی نمیدونم از کجا اومده از غصه خوابم نمیبره

کرمای سفید ک خییلیم سخت جونن اصن ب زور میشه بکشمشون

ی چارلیتری جوهر نمک تو راه آب حموم و دسشویی خالی کردم ولی بازم هست 

اخه از کجا میان 

توروخدا کسی چیزی میدونه بگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شکمتون کرم داره😑😑😑

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

وویی😖

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

تو دسشویی ما از این کرمایه شبیه کرم خاکی بود هر کاری کردیم نمیرفت کلا کندیم همه کاشیا و اینارو عوض کردیم تموم شد

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2714

ندیدم تا حالا😐

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.
واقعا؟

نمیدونم🙁😂 خب از کجا میاد؟🙁😂

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2706