2726
عنوان

فیلم های +۱۸

5686 بازدید | 43 پست

سلام بچه ها

من دوتا خواهر دارم

یکیش معلولیت داره ک از من هم بزرگ ترههه ۲۰ سالشه موقع زایمان یه اتفاقی میوفته و یه پاش لمس میشه و زیاد نتونست درس رو ادامه بده و سر و گوشش اصلا نمیجمبه چون رفیق بازی نکرده ک بخواد یه سری مسائل رو از این و اون یا دوستاش بشنوهه تا اینکه من یه لحظه گوشیش رو ازش قرض گرفتم تا تو گوگل یه سرچی کنم

رفتم ک سابقه جست و جو مو پاک کنم میبینم که یه عالمه سابقه جست و جو ی بد داره اونم درمورد (س ک س) (زنان ل خ ت)(ارضا شدن دخترا)و....

شاخ دراوردم

بعد همین خواهرم با خواهر کوچیکم ک کلاس پنجمه خیلی باهم خوبن و خیلی باهم جورن

بازی با گوشی ،برنامه کودک، بازی کردن و... همیشه باهمن بعد خواهر کوچیکم از گوشی یکم سر در میاره بخاطر دانلود بازی از گوگل و نصب و این چیزا و از اونجایی ک با گوشی اون خواهرم انجامش میده احتمالش هست ک سابقه جست و جو رو ببینه و چشم و گوشش بازه بشه و این اصلا خوب نیس

من تمام سابقه جست و جو رو پاک کردم ولی امکانش هست بره دوباره درمورد این چیزا سرچ کنه

حالم حسابی خراب و داغونه نمی دونم باید چیکار کنم دوس دارم گوگلش رو محدود کنم ک هرچیزی نتونه سرچ کنه اخه مگه این چیزا دیدن داره؟؟؟؟؟؟؟😡سرم داره میپوکه

اگ بهش بگم همچین چیزی تو گوشیش بوده از این ب بعد یاد میگیره وقتی جست و جو کرد سابقه جست و جو رو پاک کنه! همون آش و همون کاسه میشه زدیم و یه بار یادش رفت یا همون لحظه خواهر کوچیکم دید خیلی بد میشه

نمی دونم باید چیکار کنم 😔

گوگلو چطوری محدود میکنی؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب عزیزم اون بزرگتر از شماست فقط پاش مشکل داره ... ممکنه ی کنجکاوی باشه ن اعتیاد ب این موارد. ب نظرم داری بزرگش میکنی . شما و ایشون چند سالتونه؟ 

هر ادمی تو ی بازه زمانیی متوجه این قصایا میشه وقتی از راه درست اگاه نشه بالاخره خودش ی مسیر برای فهمیدن این چیزها پیدا میکنه. شاید بهتر باشه با ی مشاور صحبت کنی و بهترین واکنش رو داشته باشی تا سرخورده هم نشه.

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706