2726
عنوان

ببینین من مقصرم؟

582 بازدید | 39 پست

سلام دوستان. هفته پیش مادرشوهرم چند روز رفته بود خونه فامیلاش بعدش پدرشوهرم بدون اطلاع ما رفت با برادرشوهر و جاریم دستشو عمل جراحی کرد.

وقتی مرخص شد شوهرم و پسرم همینطور بی خبر رفته بودن اونجا دیدن عه دستش جراحی شده. بعد اومد خونه به من گفت منم بهش گفتم بیا شب بریم جیگر بخریم با کمپوت آناناس بریم عیادت پدرت. گفت باشه ولی آخرش نیومد بریم. فرداش گفتم برو گردن گوسفند بخر برای بابان بپزم ببر براش. بازم باشه گفت ولی انجام نداد. پس فرداشم فسنجون پختم باز شوهرم رفته بود اونجا بهش گفتم باباتو بیار نیاورد. بعد گفتم براش برنج و خورش جا میکنم ببر نبرد بعد یهو گفت ول کن دیگه لابد همونا براش حاضر میکنن دیگه.( منظورش برادرشوهر و جاریم بود)

ناراحت از این شده بود که قبل از عمل بهش چیزی نگفتن.

بعد وقتی مادرشوهرم برگشت پدرشوهرم کلی گلایه کرد ازما.

حالا مامانم دوروز پیش زنگ زد به ما که ۵شنبه میخوام باخواهرت و دوماد بیایم خونتون منم گفتم شام بیاین بعدشم زنگ زدم مادرشوهرم گفتم شمام بیاین.

براد شوهرمو دعوت نکردیم چون بچش آسم داره ترسیدیم چیزیش بشه بیفته گردن ما.

چون سری قبل که اومدن آپارتمان ما دعوا شده بود بعدش گفتم رفتیم خونه اینا بچمون دعوا دید تا ۶ ماه افسرده بود و کلی خرج کردیم تا خوب بشه.

حالا الآن مادرشوهرم زنگ زده میگه پدرشوهرت نمیاد اگه ناراحت نمیشی منم نیام یه فرصت دیگه بیام. گفتم هرررررجور راحتی دعوتتون میکنیم اینطوری میکنین، دعوت هم نمیکنیم اصلا راه خونه پسرتونو بلد نیستین. هیچی دیگه مادرشوهرم گفت من میام ولی پدرشوهرت نمیاد.

حالا شما بگین تقصیر من این وسط چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت کار درست رو انجام میده شما چرا انقد میخوای به اونا محل بذاری وقتی براتون ارزش قائل نبودن و برای عمل دستش هیچی بهتون نگفتن 

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 
2728
اونا مقصرن و شوهرت که لج کرد

الآن من چکار کنم؟ بخدا دیگه خسته شدم. دام میخواد دیگه نه خونشون برم نه بچمو ببرم. میخوام به شوهرم بگم که خودت میری برو اونجا ولی من و بچه رو نبر. اما خب نمیشه که لج بازی کرد.

موندم به خدا

شوهرت کار درست رو انجام میده شما چرا انقد میخوای به اونا محل بذاری وقتی براتون ارزش قائل نبودن و برا ...

خب الآنم پدرشوهرم نمیاد امشب خونمون. تو بگو الآن تصمیم درست چیه؟ من چکار کنم؟

تقصیرت اینه که دوتاخانواده رو باهم دعوت میکنی.

تقصیرت اینه که چرابه شوهرت گفتی که اینو ببر اونو ببر،شمااگه عروس خوبی بودی خودت پامیشدی میرفتی اونجا میبردی براش؛شمافقط میخوای ادای عروس خوبارودربیاری.

چون سوال پرسیدی گفتم نظرشخصیم بود فقط

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
خب الآنم پدرشوهرم نمیاد امشب خونمون. تو بگو الآن تصمیم درست چیه؟ من چکار کنم؟

خب نیاد 

شماهم هیچ کاری نکن تا شوهرت خودش رابطش با پدرش درست شه

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 
2706