2733
2734

دخترم رفلاکس پنهان داره دکتر بهش متوکلوپرامید داده ولی شنیدم خوب نیست و عوارض داره چیکار کنم پس

موتیلیوم هم عوارض داره؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

من یه بار نصف متوکلوپرامید خوردم دهنم باز موند و فکم کج شد دیگه داشت می رسید به دستم که رفتم دکتر نمیدونی چقدر درد داشتم موقعی که آمپول زدم و شربت خوردم فکم شروع کرد به باز شدن خانوادم از دیدنم وحشت کردن بابام که فقط گریه میکرد.برا برادر زادم هم اتفاق افتاد به نظرم بهش نده.ببخشید که ترسوندمت چون واقعا ترس داره 

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
من یه بار نصف متوکلوپرامید خوردم دهنم باز موند و فکم کج شد دیگه داشت می رسید به دستم که رفتم دکتر نم ...

یا خدا...عوارضش رو خوندم و میدونم خطرناکه ولی چرا دکترا میدن پس؟

چجوری تهوعش رو کنترل کنم آخه همش شیر میاد تو دهنش خفه ش میکنه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا خدا...عوارضش رو خوندم و میدونم خطرناکه ولی چرا دکترا میدن پس؟ چجوری تهوعش رو کنترل کنم آخه همش ش ...

والا نمیدونم چرا بهم داد پیش دکتر بعدی که رفتم بهم گفت دادن این قرصه ممنوعه.خیلی وحشتناک بود از ترس این که یادم نره اسمش و نوشتم زدم به یخچال که دیگه نخورم.نمیدونم باید چیکار کنی ولی اگه میتونی این دارو رو نده.

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2728

سلام خوبی عزیزم اگه کرجی برو سمیع زاده منم دخترم رفلاکس دارع نکسیوم داد نساخت به دخترم الان امپرازول اس ساشه ای داده خیلی بهتر شده 

باکلوفن داد اما خواب اور بود ندادم بهش اگه به شماهم دادن این قرص نده بچت به شدت خواب اور 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
سلام خوبی عزیزم اگه کرجی برو سمیع زاده منم دخترم رفلاکس دارع نکسیوم داد نساخت به دخترم الان امپرازول ...

نه عزیزم شهرستانم

فعلا پنتوپرازول خارجی میدم

دمپریدون میدم قرص موتیلیوم هست 

صبح و شب میدادم چون خوب نشده بود دکتر دوزشو زیاد کرد و گفت صبح ظهر شب بده ولی عوارض نشون داد دخترم خواب آلوده و کلافه شده بود نه میتونست بخوابه نه بیدار شه فقط گریه میکرد

دیگه میخوام مثل قبل صبح و شب بدم

به جای باکلوفن چی دادید؟

الان فقط امپرازول میدید؟

نه عزیزم شهرستانم فعلا پنتوپرازول خارجی میدم دمپریدون میدم قرص موتیلیوم هست  صبح و شب میدادم ...

من اول نکسیوم نساخت با اس امپرازول بهتر شد تو بیست روز ولی کامل خوب نشد البته خیلییی بهتر شد داروشم خیلی کم یاب من ده تا داروخونه گشتم پیدا نکردم بعد رفتم پیش دکترش گفتم یچی دیگه بدید کامل خوب شه باکلوفن داد یک چهارم دادم به صورت فجیح خواب اور بود ترسیدم ندادن دیگه الان فقط اس امپرازول میدم رعایت رژیم غذایی 

اینم عکس کرم تو دیجی کالا زده 130

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
من اول نکسیوم نساخت با اس امپرازول بهتر شد تو بیست روز ولی کامل خوب نشد البته خیلییی بهتر شد داروشم ...

مرسی عزیزم رفلاکس دخترتون از کی شروع شده؟

دختر من از ۱۵ روزگی

2738

اینم امپروازولش

مرسی عزیزم رفلاکس دخترتون از کی شروع شده؟ دختر من از ۱۵ روزگی

برا من همون موقع ها شروع شد کولیکم داشت که خوب شد 

اینم امپروازولش

من اینو میدم دکتر عوض نکرد گفت یکمم تحمل کن به غذا افتاد بهتر میشه 

من اینو میدم دکتر عوض نکرد گفت یکمم تحمل کن به غذا افتاد بهتر میشه 

من اینو نشنیدم و ندادم به دخترم رفلاکس بعضی وقتا تا 18ماهگی طول میکشه اشنا من دخترش س سالشه هنوز داره

من اینو نشنیدم و ندادم به دخترم رفلاکس بعضی وقتا تا 18ماهگی طول میکشه اشنا من دخترش س سالشه هنوز دار ...

آخه دختر من رفلاکس پنهان داره بالا نمیاره فقط شیر برمیگرده تو دهنش خفه ش میکنه همون اسید معده

دکتر گفت از ۴ ماه و نیم کمکی رو شروع کن

آره میدونم پسر جاریم رفلاکس داشت وحشتناک بالا میاورد از دماغش شیر می ریخت طفلک ۹ ماهگی خوب شد

آخه دختر من رفلاکس پنهان داره بالا نمیاره فقط شیر برمیگرده تو دهنش خفه ش میکنه همون اسید معده دکتر ...

فرقی نداره باید دارو خوب بده برا منم بالا میاره اما خداروشکر بهتر شده کرج بودی میرفتی پیش دکتر دخترم عالیه ولی کرم بخر حتما براش زود دون دون بره برا دخترم حالت خشکی داشت دست میزدم 

من همه اینا رو امتحان کردم به هیچچچچچچچ نتیجه ای نرسیدم جززز امپرازول کپسولش رو باز کردم 15عدد رو تو اب حل میکردم صبح  دوبارهرشب هم همینطور 

متوکلو پراامیدد که افتضاحههههه

2706