2726

ولخرج و بی مدیریته😔....تند تند گوشی عوض میکنه...لباس زیاد میخره....شکم پرسته...غذاش باید شاهانه باشع😒😑

بعد فک کن ۱ تومن میده به شلوار...یکی میگه شلوارت خوبه..میگه میدمش به تو...قدر پول نمیدونه..میگه دنیا دو روزه خرج کن..بخور..بپوش ...مگه نمیمیری

حقوقش بالای ۱۰ تومنه...ولی یه گرون پس انداز نداره...

گاهی با دعوا پول میگیرم ازش یع تیکه طلا میخرم واسه پس انداز...

خستم کرده

شما باشین چیکار میکنین...نصیحت بی فایدس😔😒

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاریش نمیشه کرد تو‌هم همراهش شو

تو کار درست و خوبتو‌انجام بده دیگران خوششون اومد چه بهتر . خوششون نیومد مشکل خودشونه. این مردم از خودشونم راضی نیستن تو چه طوری می خوای همه رو راضی کنی. 

وقتی اون اینجوری برا خودش خرج میکنه تو چرا پس انداز کنی تو هم ازش بگیر براخودت خرج کن 

دندش نرم وظیفشه خرجی خونه وشما بده 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

درکنارش که چه عرض کنم با تمام سرعت سبقت میگیرم ازش میزنم جلو چهار روز ببینه کسی به فکر پول نیست ادم میشه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706