2726
عنوان

سوسک ریز کابینت ام دی اف😢کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 3540 بازدید | 31 پست

عزیزم منم سوسک ریز داشتم عاجزشده بودم ، اینا سوسکای فاضلاب نیستن از کارتن و پلاستیکایی که از بیرون آوردید تو خونه اومدن هر چیز هم بزنی فایده نداره من کلی سم زدم ، سم خمیری امحا زدم فایده نداشت تا اینکه زنگ زدم به اینایی که میان خونه رو سم پاشی می کنن اومدن از اون موقع تا حالا که حدود هفت ماه می گذره گوش شیطون کر دیگه ندیدم، در ضمن منم اون موقع دخترم ده ماهش بود فاویسم هم هست 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم منم سوسک ریز داشتم عاجزشده بودم ، اینا سوسکای فاضلاب نیستن از کارتن و پلاستیکایی که از بیرون آ ...

اخه من خونه از خودمونه چارساله عروسی کردم و تازه ساختیم و توش زندگی میکنیم از بیرون نیوردم کابینتامم ام دی اف 

نمیدونم میگم ینی شاید خودم بتونم از بین ببرمشون

میگن ک تاثیر نداره تازه بیشترش میکنه🤔

ن ما خریدیم خیلی خوب بود

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
اخه من خونه از خودمونه چارساله عروسی کردم و تازه ساختیم و توش زندگی میکنیم از بیرون نیوردم کابینتامم ...

نه منظورم اینه از پلاستیکا و جعبه های خریدتون احتمالا اومده ، والا خودت می دونی من کلی پول بابت سم دادم انواعش هم امتحان کردم ولی یه مدت خوب بوددوباره میومدن ، انگار که سمه سوسکارو می کشت تخمشون رو از بین نمیبرد تااینکه اومدن سم پاشی کردن راااحت شدم به خدا ، عذاب میکشیدم تا توی سفره هم می رفتن ، منم وسواسی نگم برات 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
اسپري ست؟!

اره فکر کنم مامان من که اسپریشو داشت خیلی راضی بود. ریشه کن شد. از طبقه بالایی هی سوسک میومد خونه مامانمینا اصلا با همین کامن ریشه کن شد. 

روح من دیوانه ی پرواز بود... (فریدون مشیری) 
2706