2733
2734

1باهاتون درد دل نمیکنه

2براش مهم نیس که چند روز باهاتون  صحبت نکنه

3دوس داره بیشتر مواقع تنها باشه

4وقتی ناراحتی ارومتون نمیکنه

5همیشه شما رو مقصر میدونه

6بهتون توجه نمیکنه

7دعواتون همراه با بی احترامیه

8فقط شما برای حفظ نگهداری رابطه تلاش میکنید

9تحقیرتون میکنه

10مناسبت ها و سالگرد ازدواج و تولدتون رو فراموش میکنه

شوهر من که ب جز مورد 9همه این اخلاقا رو داره 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر من هیچکدوم رو نداره به جز مورد ۵ یعنی بخوایم بریم گردش هوا بارونی بشه من رو چپ چپ نگاه میکنه انگار ابر و باد و خورشید هم دست منه   

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738

هیچکدومو نداره فقد یه کوچولو لجبازه

منم لجبازززز

باعث قهر و اینا میشه

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
شوهر من هیچکدوم رو نداره به جز مورد ۵ یعنی بخوایم بریم گردش هوا بارونی بشه من رو چپ چپ نگاه میکنه ان ...

حوب احتمالا تو خانوادش بچه ک بود هر اتفاقی افتاده اعضا خانواده  دنبال مقصر بودن  اینم عادت کرده همیشه دنبال مقصر باشه 

هیچکدومو نداره فقد یه کوچولو لجبازه منم لجبازززز باعث قهر و اینا میشه

اگر دقت کنی تو همه این خصوصیات یه لجبازی  خاصی نهفته است  مپل اینمه میدونه  ولی اصرار میکنه 

حوب احتمالا تو خانوادش بچه ک بود هر اتفاقی افتاده اعضا خانواده  دنبال مقصر بودن  اینم عادت ...

میترسم پیشو بگیرم خانوادشم بیان یقه منو بگیرن   

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

شوهر منم خداروشکر هیچکدوم و نداره.

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝
2706