2726
عنوان

شستن بچه 10 ماهه

1037 بازدید | 28 پست

نخندین بهم ولی هر وقت بچه پی پی میکنه میخوام گریه کنم.... شوهرم که هست اون میشوره..ولی من خیلی سخت شده..تو روشویی نمیشه شست چون بزرگ شده و حجم پی پی زیاد شده میگیره... بعدش کثیف کاری و بو

حمام میشورم سرتا پامو کثیف میکنه...

توی وان هم مثل روشویی میگره و تا مدتها بوی کند میاد حتی بیشتر از مال ادم بزرگ

تو توالت فرنگی هم پاشو میکنه توش و دوباره کثیف کاری

موندم..

شما چظوزی میشورید؟

من عذاب میکشم

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

خب قبلش با مای بیبی تمیزش کن ک حجمش کم شه😕

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم مجردم ولی با توجه به چیزی که دیدم

اول باید با پوشکش تمبزش کنی،،بعد بشوری

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728

منم دوقلوهام ۹ ماهه هستن تو روشویی میشورم کثیف کاریم نمیشه.شاید رو شوییتون گود نیست و فاصله بین شیرآب و روشویی کمه.

پوشکشو باز کردی با همون پوشک پاک کن پی پی رو بعد بشور.

میتونی اینکارم کنی یه آفتابه بزاری تو دسشویی شلنگو بندازی توش از لوله آفتابه اب بیاد بشوریش

منم بچم ده ماهشه

توی روشویی میشورم

وقتی دارم کهنه رو در میارم میکشم روی باسنشو بینش تا ببخشید بیشتر پی پیش بره روی کهنه

بعدم میشورمش

روشویی اصلا بو نمیگیره

خیلیم راحت شسته میشه 

عزیزم بچت یه هفته دستشویی نکنه تازه میفهمی باید خداروشکر کنی نه گریه

منم دوقلوهام ۹ ماهه هستن تو روشویی میشورم کثیف کاریم نمیشه.شاید رو شوییتون گود نیست و فاصله بین شیرآ ...

اینم خوبه ولی زانوهامم درد میکنه ماشالله سنگین شده....

منم هیکل ضعیفی دارم

هم فاصله شیر کمه هم یه ماسماسک کوفتی گزاشتن ابراهش خیلی کمه..کف بزور میره پی پی یا میمونه باید با دستمال کاغذی بردارم یا میره گیر میکنه باید پاه باز کن بریزم

عزیزم من دخترم دو سال و چهارماهشه تو روشویی میشورم‌.شاید اشکال از روشوییه..خواستی پوشکشو باز کنی بکش ...

میکنم...بازم میگیره..البته که روشویی ابراهش خیلی تنگه... میمونه باید با دستمتل کاغذی بردارم یا میگیره جمع میشه

منم بچم ده ماهشه توی روشویی میشورم وقتی دارم کهنه رو در میارم میکشم روی باسنشو بینش تا ببخشید بیشت ...

اره البته خداروشکر سالمه... منم همن کارو میکنم ولی روشوییمون ابراهش خیلی کوچیکه

اینم خوبه ولی زانوهامم درد میکنه ماشالله سنگین شده.... منم هیکل ضعیفی دارم هم فاصله شیر کمه هم یه ...

همون ایراد از روشویی هست.

آفتابه بزار دیگه،حالا یکم بعد کامل بشینه گوشه دسشویی میشینه با شلنگ میشوریش

2706