2410
2553

حتی یه ذکر یه صلوات فقط دعا کنید برام

همیشه آخرش خوشه،اگه خوش نبود بدون هنوز آخرش نرسیده🍭✨⁦♥️⁩

به حق این دم صبح که خدا حاجتارو برآورده میکنه دلت روشن وشاد بشه عزیزدلم

یه زن نمیتونه دوستت داشته باشه...بعد دوستت نداشته باشه...بعد دوباره دوستت داشته باشه...یه زن فقط میتونه دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...و بعد دیگه هیچ وقت دوستت نداشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیز نمیدونم مشکلت چیه

اما اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع استغفار ایشون که حلال خیلی از مشکلاته رو گوش بده. 

کمکت میکنه ان شاءالله 

آدرس کانالشون تو امضام هست

تو پیام رسان ایتا هم کانال دارند 

یا علی

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

برای منم دعا کنین گره از مشکلم باز بشه سه روزه دارم گریه میکنم و دعا میکنم براتون دعا میکنم‌🥺😔

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
2714
برای منم دعا کنین گره از مشکلم باز بشه سه روزه دارم گریه میکنم و دعا میکنم براتون دعا میکنم‌🥺😔

ان شا الله مشکلت حل بشه

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم انشاالله هرچی ازخدا میخوای بهت بده گلم 

الهی که همیشه حال دلت خوب باشه

عزیز نمیدونم مشکلت چیه اما اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع استغفار ایشون که حلال خیل ...

مرسی حتما عضو میشم