2737
2734
عنوان

نظرسنجی

432 بازدید | 105 پست

بچه من ی بار تاپیک زدم خیلی جواب ندادید خواهش میکنم اینجا هر کی میخونه جواب بده 

ببینید من ی حاجتی دارم که واقعا واسم مهمه ی بار چون مطمئن نبودم که قبول میشه یا نه نصف شب  به خدا گفتم اگه دعای منو قبول میکنی که امشب اینو به خوابم بیار اگه نمیکنی که من این خوابو نبینم همون شب دیدم اون خوابو

چند بار دیگه هم گفتم و باز خواب دیدم 

ب نظرتون استجابت میشه

تعداد رای : 40
نظرسنجی
استجابت میشه
33
82%
استجابت نمیشه
7
17%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم چیزی که تو ذهنتون هست وزیاد بهش فکر میکنید به خوابتون میاد ربطی به استجابت نداره 

خب میدونی چیه خدا از همه چی خبر داره 

من با خدا صحبت کردم و اون بالاسری میتونست کاری بکنه که همچین خوابی رو من نبینم ولی خب شد من اینو به خدا گفتمو مطمئنن خدا صدای بندشو شنیده البته نظر من اینه😘

خب میدونی چیه خدا از همه چی خبر داره  من با خدا صحبت کردم و اون بالاسری میتونست کاری بکنه که ه ...

شکک نکن 

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2738
خب میدونی چیه خدا از همه چی خبر داره  من با خدا صحبت کردم و اون بالاسری میتونست کاری بکنه که ه ...

بله درسته خدا از همه چیز خبر داره ولی این حرف درست نیست که اگرخدانمیخواست کاریمیکرد توخوابم نیاد مثل این میمونه بگی اگر خدا میخواست نمیذاشت دست من بسوزه همه چیز به خودت و افکارت برمیگرده 

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
بله درسته خدا از همه چیز خبر داره ولی این حرف درست نیست که اگرخدانمیخواست کاریمیکرد توخوابم نیاد مثل ...

ن عزیزم من اینو گفتم که خدا صدامو شنید میدونه  که واقعا از ته دل دوست دارم حاجت روا بشم گفتم خدایا واقعا اگه قبول میشه این اتفاق بیفته و افتاد 

الهی آمین شما حاجت روا شدید

ان شاءالله امروز حاجت روا میشم

تا الان داشتم دعا میکردم

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2706