2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
فرشته مهر لبخند زد و گفت : وقتی زمین هزار و سیصد و نود و یک بار به دور خورشید یچرخد و فرشتگان آسمان سومین ماه سال را آذین ببندند، دوازدهمین روز، نوبت عاشقی است . در آن روز دو ستاره روشن اقبال به هم پیوند می خورند و جشنی برپا می شود که همه انسان های خوب در آن دعوت دارند . در آغازین شب زندگی مشترکمان منتظر قدوم پر مهرتان هستیم . این مال کارت من بود .
منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
دانی که چیست راز این حلقه زر راز این حلقه که انگشت مرا اینچنین تنگ گرفته ست به بر حلقه زندگی است حلقه زندگی است یه همین چیزی تو کارت یکی از آشناها بود خوشم آمد
♥️خدايا شكرت♥️
محفلی ساخته ایم همه از جنس بلور و حصارش همه تکرار صفا سایه بانش همه نور مملو از لطف و وفا پیکرش جشن و سرور قلب ما روشن کن پر ز شادی و ز شور جشنمان را به یمن قدمت گلشن کن
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
2706