2410
2553
عنوان

خوش به حالش

857 بازدید | 17 پست

چه حوری بعصی مردا انقدر به زنشون‌زنگ‌میزنن الان خواهرم شوهرش ازصبح ۶و۷ بار زنگ زده یا تصویری تو وانساپ حرف زدن انگار تاره بهم رسیدن ولی من شوهرم با اینکه خیلی خوبه دوستم داره فقط درروز یکبار اونم حال اخوالپرسی خالی میکته ولی اینازو میبینم حسودیم میشه که چقدر خوبن حتی از سزکارم شوهرس روزی جندبار زنگ میرنه الانم خونه مامانمه شوهرش از خونه چتدبار زنگ زده تصوبری هم حرف زدن دلم خواست شوهر منم اینجوری بود ولی هیچ وقت نبوده البته خب کار داره ولی شوهر اون بیکارباشه همش رنگ میرنه چقدر وابسته اش و دوسش داره واقعا حسودیم شد

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

یعنی ابجیم با زور بهش میگه برو دبکه قطع کن یکسال و نیم اردواج کردن حالا شوهر من یکبار زنگ میرنه فقط یک دقیقه طول میگشه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اینا خصوصیت اخلاقیه. حسادت نداره که. نشدنی هم نیست کافیه از همین الان شروع کنی به تماس گرفتن با همسرت و عادت کردن به زنگ زدن به هم دیگه.

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
2456
خب اینا خصوصیت اخلاقیه. حسادت نداره که. نشدنی هم نیست کافیه از همین الان شروع کنی به تماس گرفتن با ه ...

اخه اون اصلا وقت نداره زنگ مبرنه زود قطع میکته

وای من خیلی بدم میاد اینجوری!مگه چه حرفی هست واقعا!دوس ندارم انقد چت و تماس!همش گوشی گوشی!

اینجوری از اطرافیانت دورت میکنه!خب وقتی مثلا رفتی پیش خانوادت یادوستات چه کاریه همش باشوهرت حرف بزنی

سکه شده هشت تومن آقایون حواسشون هست حالا شوهر خواهرت دیگه خیلی حواسش جمعه خخخخ

نه بابا کلا اینجوریعگه

وای من خیلی بدم میاد اینجوری!مگه چه حرفی هست واقعا!دوس ندارم انقد چت و تماس!همش گوشی گوشی! اینجوری ...

خب نشون مبده همش به فکر زنش جقدر بهش علاقه داره

2714
خب نشون مبده همش به فکر زنش جقدر بهش علاقه داره

علاقه روتوعمل ثابت کنن نه چت و تلفن!شاید ازسربیکاریه!یاعادت کرده !

والامن میرم جایی ازقبلش به شوهرم میگم بم زنگ بزنی بلاکت میکنم میخوام اونجابهم خوش بگذره بااون آدما!اگه قراربودهمش باتوحرف بزنم که نمیرفتم!اصلا اعصاب اطرافیانم خردمیشه اینجوری!

چند سالته ک اینطوری فک میکنی ؟!!!! 

مگه عیر این ؟ ۲۹منم شوهرم خیلی خوبه عاشقمه ولی اینو کم داره

مگه عیر این ؟ ۲۹منم شوهرم خیلی خوبه عاشقمه ولی اینو کم داره

آره غیر از اینه .....زنگ زدن زیاد مرد ب زنش اصلا خوبم نیست 

یعنی ی جورایی زنشو همش داره کنترل میکنه ولی ب ی روش دیگه...وگرنه لزومی نداره از صبح شش دفعه زنگ بزنه مطمئن باش ی بارش از رو علاقس اون پنج بار نیست 

بعدم ما تو اقوام داشتیم اینطوری ک میگم مرده خودش ذاتش خراب از کار دراومد عاشق زنش نبود بلانسبت شوهر خواهر شما همیشه فکر نکن از سر عشقه این کارها 

علاقه روتوعمل ثابت کنن نه چت و تلفن!شاید ازسربیکاریه!یاعادت کرده ! والامن میرم جایی ازقبلش به شوهرم ...

یعنی واقعا علاقه نداری خیلی بهت زنگ بزته به نظر من که حس خولیه شوهر ادم‌همش به یادش باشه شوهرم‌من میره سرکار بادش میره

آره غیر از اینه .....زنگ زدن زیاد مرد ب زنش اصلا خوبم نیست  یعنی ی جورایی زنشو همش داره کنترل ...

نه شکاک نیست انگار خوره تلفن داره برعکس مردای دیگه

یعنی واقعا علاقه نداری خیلی بهت زنگ بزته به نظر من که حس خولیه شوهر ادم‌همش به یادش باشه شوهرم‌من می ...

نه!واقعا وقتی همیشه خونه پیش همیم چه کاریه وقتی پیش مامانم برم همش بااون حرف بزنم!قبلنااینجوری بودیم صب تاشب چت و تماس تودانشگاه ،خابگاه،مهمونی!ولی گفتم این عادتوکناربزاریم چون ازآدما دورت میکنه!تماس یکی دوبار در روز اونم کوتاه خوبه

2706