1920
1924

۲۴شهریور روز پسره 

ای جانم😂😂😂😂🥰🥰

#چالش ورزشی     👉🏻بزن روش 📣چااااالش جدید 📣بچه ها لطفا سایزهاتون رو یاداشت کنین برای مقایسه ماه بعد 📣📣📣📣بچه های نارنجیم من  جمعه شنبه و یکشنبه  نیستم اما اعلام‌وزنتون با اسم‌تگ‌شده من و سمیه جون  انجام بدین  زحمت میکشن نظارت دارن از سفر برگشتم‌همرو‌وارد میکنم ممنونم📣📣📣📣📣📣چالشها و خبرها در همین امضا اطلاع رسانی میشود سالمخوری حذف چیپس پفک پیتزا نوشابه شکلات بستنی ساندویچ قانون و شعار گروه نارنجی  هست لطفا و تاکیدا و اکیدا در گزارشای بچه های گروهم نبینم 🧡🧡🧡🧡سرگروه نارنجی هستم و عضو گروه نارنجی وزن فعلی ،۷۲.۶۰۰ اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

1922

تولد حصرت علی اکبر به پسرم گفتم روز پسر هست البته میگن روز جوان

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
جااان؟

اسی جان سلام هستین؟؟

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای/// بانو جان!وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و  بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن /// دو غم به دلت ماند حضرت مادر؛ کفن برای حسین و حرم برای حسن
1911