2726
عنوان

علائم زایمان تروخدا بیاین

387 بازدید | 35 پست

سلام خانوما ۳۷ هفته و ۷ روزم

نیم ساعتی میشه تهوع دارم گاهی خیلی شدیده گاهی اروم میشه

نگرانم چیکار کنم

دکترمم برا ۸ تیر وقت سزارین داده

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

چیز خاصی نخوردی؟تکونای بچه چطوره؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم ۸ تیر زایمان دارم نگران نباش چیزی نیس ، چیزه خاصی نخوردی؟

نه شام هم چند لقمه خوردم فقط

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

عزیزم زایمان علایمش دلدرد وکمر درده اولش هی میگیره هی ول میکنه ولی بعد کلا دگ درد داری مث درد پریودی حتی خیلی وحشتناکتر حالت تهوع جزعلائم زایمان نیس عزیزم 

بچه هام دنیامن😍😍😍😍
چیز خاصی نخوردی؟تکونای بچه چطوره؟

نه اصلا

اره تکون میخوره ولی گاهی انقباض بدون درد دارم

اصلن نمیخوام بترسونمت ولی چون خیلی زیاد شده میگم که حواستو‌جمع کنی

ممکنه علامت سنگ صفرا باشه

اگه درد تو پهلوت داشتی خدایی نکرده شاید کیسه صفرا باشه 

انشالله که اینطور نیست ولی نمی دونم چرا اخیرا خیلی شایع شده

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2706