2733
2734

نه افتضاحه.a10خیلی بهتره.اصلا سامسونگ نخر از من میشنوی.سری جدیداش داغونن.هواوی خیلی کیفیتش بالاتره

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک

من ک دارم داضیم

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دارم. همه چیش خوبه. ی کم کیفیت دوربینش پایینه. یعنی زیاد بالا نیست🙂

میگن کیفیت صفحه نمایشش خوب نیست درسته؟

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞
2738
نه افتضاحه.a10خیلی بهتره.اصلا سامسونگ نخر از من میشنوی.سری جدیداش داغونن.هواوی خیلی کیفیتش بالاتره

عزیزم مثل اینکه نشنیدی گوگل هواوی رو تحریم کرده  و درضمن وقتی هنوز باسامسونگ کار نکردی بیخودی راهنمایی نکن a70سامسونگ رو هرکی باهاش کارکرده راضیه همچنین a30و...

عزیزم مثل اینکه نشنیدی گوگل هواوی رو تحریم کرده  و درضمن وقتی هنوز باسامسونگ کار نکردی بیخودی ر ...

اتفاقا یدونه a10s داریم که اسی سوال کرده یدونه a20 نیازی نیست شما به من جنس معرفی کنی.بلدی راهنمایی کن بلد نیستی حرف نزن

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک

a10و a10sفرقی ندارن باهم فقط اس اثر انگشت داره و دوتا دوربین

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞
میگن کیفیت صفحه نمایشش خوب نیست درسته؟

دقیقا.هنگه صفحش و تاچ افتضاح.دیگه خودت میدونی

a10و a10sفرقی ندارن باهم فقط اس اثر انگشت داره و دوتا دوربین

خیلی فرق دارن.a10 بهتر از s هست

2706