2726
عنوان

از عروسی ها چه خبر...

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 49 پست
انشالله وضع بهتر بشه عروسیم اخر سال اگه خدا بخواد 🙏🙏🙏 نه عروسی دعوت نشدیم این روزا 

عه شما هم مثل منی که😫😫😫😫

patience سابقم😎                                                            وقتی الماس شدی خواهی دید که چرا زندگی تو رو تحت فشار قرار داده بود😍💪
دعا کنید جور شه ۲هفته بعد از اینهمه عذاب عقد خلاص شم عروسیه کوچیکه بخدا😞

وای چ خطرناک امیدوارم مشکلی پیش نیاد ولی خیلی خطرناکه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله به سلامتی  تو تالار؟

خونه مون خ بزرگه حیاطمون بزرگه صندلی با فاصله بچینیم

راسی یاسمن جون به نظرت موافقت کنم با عروسی کوچیک😞تاپیک آخرمو میخونی😞😞💕

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2728
چند تا نفهم تو محلمون عروسی گرفتن  عروس کرونا گرفت

وای😐😫😫😥

patience سابقم😎                                                            وقتی الماس شدی خواهی دید که چرا زندگی تو رو تحت فشار قرار داده بود😍💪
دوسال 😥😥خیلی سخته 😭😭😭خیلی خسته شدم

با شوهرت یه شهرید؟ما فاصله داریم😞

چند وقت یه بار میبنیش😞

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
انگار قراره برخورد بکنن با برگزار  کننده ها..... من نمیدونم مگه تالارها رو باز نکرده بودن... چه ...

خوب رعایت نکردن رفتیم تو پیک دوم

انشالله ما هم بتونیم عروسی بگیریم حسرت به دل نمونیم 😫😫😫

انشاالله 😫

خسته شدیم دیگه نصف اینورم نصف اونور😂

دختر خاله همسرم چند روز دیگه عروسیش هست تو همدان نمیریم، حالا تو این اوضاع آخر این ماه خواهر شوهرم برا پسرش عروسی میگیره، اونو دیگه نمیتونیم نریم ولی با ماسک ودستکسش میرم، مواد ضدعفونی میبرم با خودم، ونمیزارم پسرم از جاش تکون بخوره، خودمم خلوترین نقطه برای نشستن انتخاب می‌کنم 

ما چن تا عروسی داشتیم ولی بخاطره کرونا نمیخوان بگیرن ولی بوشهر بخاطر شرکت تو مراسم عروسی حدودا ۵۰نفره بیشترشون مبتلا شدن یه کم فهم وشعور داشته باشین عروسی نگیرین کرونا الان علاوه بر اینکه عروس دوماد خجالت زده ن وابروشون رفته معلوم نیس چی به سر اون بنده خدا ها بیاد جای تاسف داره

خونه مون خ بزرگه حیاطمون بزرگه صندلی با فاصله بچینیم راسی یاسمن جون به نظرت موافقت کنم با عروسی کوچ ...

عزیزم 300 نفر مهمون  خب اینم کم نیست که 

الانم نمیذارن بیشتر از این مهمون دعوت کنین 

بگیر مجلستو برو خیالت راحت بشه بابا چیه عقد طولانی 

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏
2706