2703
2553

الفاتحه 

پیس پیس ..

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دعا کنید جور شه ۲هفته بعد از اینهمه عذاب عقد خلاص شم

عروسیه کوچیکه بخدا😞

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2720
2714

پسرعموم هفته پیش عقد کرده

دختر خواهر شوهرم آخر این هفته عقد میکنه

خاله ام هم هفته بعد

اما هیچکدوم مراسم نگرفتن

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

دعوت شدیم و نرفتیم

خودمون هم کنسل کردیم افتاد برا آبان ماه😊

patience سابقم😎                                                            وقتی الماس شدی خواهی دید که چرا زندگی تو رو تحت فشار قرار داده بود😍💪

نه برادرم عقد کرده است فعلا منتظر میمونن تا بعد محرم و صفر اگه وضعیت اینجوری باشه ک بدون عروسی زندگی شون و شروع میکنن. 

ولی امروز همسرم ۳ تا ماشین عروس دیده بود تو خیابون صبح زنگ زده میگه واقعا  باورم نمیشه

انشالله وضع بهتر بشه عروسیم اخر سال اگه خدا بخواد 🙏🙏🙏 نه عروسی دعوت نشدیم این روزا 

چند وقته عقدی یاسمن

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2706