1874
1955

الفاتحه 

پیس پیس ..

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند

دعا کنید جور شه ۲هفته بعد از اینهمه عذاب عقد خلاص شم

عروسیه کوچیکه بخدا😞

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان👪   خاله جونیا دعام کنین سالم‌ و سلامت بیام بغل مامانم.حتی شده یه صلوات   به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد   پ ن:تیکر بارداری نصب شدددد.الهی شکرت ❤❤❤ خدایا این حس و حالو قسمت همه ی منتظرا بکن💫

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
1967

پسرعموم هفته پیش عقد کرده

دختر خواهر شوهرم آخر این هفته عقد میکنه

خاله ام هم هفته بعد

اما هیچکدوم مراسم نگرفتن

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاریخ 99/10/4 بی‌بی‌چکم مثبت شد 99/10/13 سونو رویت ساک حاملگی 99/10/29 سونو وضعیت قلب😍خدایا شکرت

دعوت شدیم و نرفتیم

خودمون هم کنسل کردیم افتاد برا آبان ماه😊

patience سابقم😎                                                            وقتی الماس شدی خواهی دید که چرا زندگی تو رو تحت فشار قرار داده بود😍💪

نه برادرم عقد کرده است فعلا منتظر میمونن تا بعد محرم و صفر اگه وضعیت اینجوری باشه ک بدون عروسی زندگی شون و شروع میکنن. 

ولی امروز همسرم ۳ تا ماشین عروس دیده بود تو خیابون صبح زنگ زده میگه واقعا  باورم نمیشه

انشالله وضع بهتر بشه عروسیم اخر سال اگه خدا بخواد 🙏🙏🙏 نه عروسی دعوت نشدیم این روزا 

چند وقته عقدی یاسمن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان👪   خاله جونیا دعام کنین سالم‌ و سلامت بیام بغل مامانم.حتی شده یه صلوات   به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد   پ ن:تیکر بارداری نصب شدددد.الهی شکرت ❤❤❤ خدایا این حس و حالو قسمت همه ی منتظرا بکن💫
1976
انشالله وضع بهتر بشه عروسیم اخر سال اگه خدا بخواد 🙏🙏🙏 نه عروسی دعوت نشدیم این روزا 

عه شما هم مثل منی که😫😫😫😫

patience سابقم😎                                                            وقتی الماس شدی خواهی دید که چرا زندگی تو رو تحت فشار قرار داده بود😍💪
دعا کنید جور شه ۲هفته بعد از اینهمه عذاب عقد خلاص شم عروسیه کوچیکه بخدا😞

وای چ خطرناک امیدوارم مشکلی پیش نیاد ولی خیلی خطرناکه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
انشالله به سلامتی  تو تالار؟

خونه مون خ بزرگه حیاطمون بزرگه صندلی با فاصله بچینیم

راسی یاسمن جون به نظرت موافقت کنم با عروسی کوچیک😞تاپیک آخرمو میخونی😞😞💕

1
5
10
15
20
25
30
35
40