2733
2734
عنوان

پوست سفید خانم ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 70 پست
خسته نباشی😂😂😂

درمونده نباشی خاهر😂
😂😂😂

سلام سلام خوشگلا😍منو اگه تو تاپیکای خیانتی مادر شوهری نامردی کتکی کلا انرژی منفی دیدین حق داری بزنید تو ملاجم لطف کنین اگه فراموشم شد یادم بندازین😉😘عاشقتونم
دلیلش خاستی بگو سر تجربه میگم

جونم بفرما

سلام سلام خوشگلا😍منو اگه تو تاپیکای خیانتی مادر شوهری نامردی کتکی کلا انرژی منفی دیدین حق داری بزنید تو ملاجم لطف کنین اگه فراموشم شد یادم بندازین😉😘عاشقتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا حدا شدین

تاپیک قبلم😂

دستم بنده نمیتونم تایپ کنم ولی تو تایپکم کامل هس

2731
اون کسی ک باش بودیو میگم.خوندن تاپیکتو

خسته نباشی👏

اره اینگونه شد ک گفتم ارزش نداره و جداشدم

2738
خسته نباشی👏 اره اینگونه شد ک گفتم ارزش نداره و جداشدم

عزیزم از کجا بهفهمیم اخه چشم بد داره😟دعا کن برام سرم نیاد

خوش بخت باشی خانوم

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
عزیزم از کجا بهفهمیم اخه چشم بد داره😟دعا کن برام سرم نیاد خوش بخت باشی خانوم

خدانکنه گلم.

ضایسسس از نگاهاشون

تو خیابون

تک فضا مجازی دنبال دید زدن چیا هستن

پروفایل تک تک خانمای گروه رو نگاه کنه😐

بعدم مدام مقایست کنه چ طاهری و اندام چ شغلی و احصیلی...

خدانکنه گلم. ضایسسس از نگاهاشون تو خیابون تک فضا مجازی دنبال دید زدن چیا هستن پروفایل تک تک خانم ...

مثلا دختر اینا فالو میکنه ولی لایک یا کامنت نمیکنه

گاهیم برای لباس یا مو بم میگه سر اینکه مدلشو ببینم

خدانکنه گلم. ضایسسس از نگاهاشون تو خیابون تک فضا مجازی دنبال دید زدن چیا هستن پروفایل تک تک خانم ...

ولی میگه مقایسه کار بدیو ووو فلان

مثلا دختر اینا فالو میکنه ولی لایک یا کامنت نمیکنه گاهیم برای لباس یا مو بم میگه سر اینکه مدلشو ببی ...

نمیشه خب صد در صدی گفت... و اینکه مرد تا مرد مدلش فرق داره

این ک بگه این شکلی مدل موبزن یا ... نمیشه گفت ک هیزه یا چشم بد داره

ولی اینکه تو خیابون مدااام چشمش ب پاهاو رون چهارتا زن باشه بعدم مدام بگه وای اینو نگاهههه وااای اونو نگااااه

بعدم بره تو کانالای...

رباتای صیغه یاب

لینکدونی هرزه ها

یا.......

همه اینا بهم ربط داده میشن اما اگه صرفا موردی باشه نمیشه گفت چشم بد

2706