2737
2734
عنوان

پوست سفید خانم ها

1177 بازدید | 70 پست

آیا همه آقایون خانم های سفید پوست رو دوست دارند!!؟ 

لطفا آقایون جواب بدید..   

تعداد رای : 31
نظرسنجی
اری
17
54%
خیر
13
41%
برای مجردی اره اما برای ازدواج هرجور خانمم باشه
1
3%

شما همون نیستی ک دیروز خودکشی کردی؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی سبزه هست که شوهرش عاشق پوستش باشه؟؟؟؟؟

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا
2728

میدونی مردا برعکس خودشونو خیلی میپسندن

مثلا من نامردم سفید بود

من گتدمی بودم

اون موهاش لخا لخت

من فر فررررر

البته ب این چیزا نیست چون طلاق گرفتم😂
😂😂

سلام سلام خوشگلا😍منو اگه تو تاپیکای خیانتی مادر شوهری نامردی کتکی کلا انرژی منفی دیدین حق داری بزنید تو ملاجم لطف کنین اگه فراموشم شد یادم بندازین😉😘عاشقتونم
2738
میدونی مردا برعکس خودشونو خیلی میپسندن مثلا من نامردم سفید بود من گتدمی بودم اون موهاش لخا لخت م ...

😂😂😂😂😂. اره بابا خدا شانس بده سفید سیاه فرقی نداره. ما تورکا یه مثل داریم گویول سوون گورچه اولار. یعنی کسیو که عاشقش باشی هرجور باشه زیبا میبینی

💖💞Turk girl 💞🤘💖
من برنزه قشنگن شوهرمم سفید پوسته عاشق رنگ من همیشه میگه کاش منم رنگ تو بودم واز خانم های سفید بیزاره ...

عه

یه کوچولو خیالم راحت شد

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا
😂😂😂😂😂. اره بابا خدا شانس بده سفید سیاه فرقی نداره. ما تورکا یه مثل داریم گویول سوون گورچه اولار ...

😂😛😂 ای گل گفتی

پیشونی منو کجا میشونی هم صدق دازه فک کنم

سلام سلام خوشگلا😍منو اگه تو تاپیکای خیانتی مادر شوهری نامردی کتکی کلا انرژی منفی دیدین حق داری بزنید تو ملاجم لطف کنین اگه فراموشم شد یادم بندازین😉😘عاشقتونم
😒😒

😐🙁چیه خو بنده یک عدد مجرد سبزه ناامید هستم

2706