2703
2553
صبح شاد و شنگول رفتم معاینه ، گفت بزار یه بار دیگه معاینه داخلی کنم گفتم نه دیگه لک ندارم خلاصهواصرا ...

سلام دوست عزیز من پست شمارو امشب خوندم

منم همین مشکل شمارو داشتم با ایم تفاوت ک تو بارداریم هم خونریزی داشتم و تو اولین سونو بارداریم دکتر گف رحمت سپتوم هست و بعد تو هفته ۳۱ ب علت دکولمان جفت پسرم متولد شد اردیبهشت ۹۴ ، و الان پسرم علائمی شبیه ب اوتیسم داره و تو ۴ سالگی جز چندتا کلمه چیزی رو نمیگه ولی اعداد رو از ۲ و نیم سالگی تا ده ب انگلیسی و فارسی بلد بود و بعدا تا ۲۰ یاد گرفت و حروف انگلیسی رو کامل حفظه و ببینه میخونه و اسم بعضی حیوونا رو ب انگلیسی بلده اما ارتباط چشمی و دستور پذیریش صفره . اما از امروز ب ذهنم رسیده ک شاید چون دکولمان شده اکسیژن ب مغزش نرسیده و دیگه خوب نمیشه شما هیچ تج به ای ندارید کمکم کنید؟

به خود خزیده و محکم، چو کوهساران زی... 
دختر منم 32 هفته بود دکتر گفته بود بچه 32 هفته نارسه اگه خفه نمیشدم نمیموند دکتری که عملت کرد بهت گف ...

سلام منم دوتا سقط کردم اولی 16هفته دوقلو ودومی 25هفته ،منم باخونریزی شدید دوتا سقط کردم علتشم گفتند دکولمان بوده،دوبارم کورتاژ شدم الانم عکس رنگی انداختم رحمم دوشاخه وچسبندگی هم گرفتم درضمن pcoهستم ،خیلی ناامیدشدم از بچه دارشدن،سر یکی ازسقطهام به قدری خونریزی کردم که تو اتاق عمل وبعدش دوکیسه خون بهم وصل کردن مثل میت رنگم پریده بود وسرم تکون میخورد ،هروقت یادم میاد اون روزهارو گریه میکنم یعنی کم مونده بود خودمم بمیرم ازشدت خونریزی شدید

تا توانی دلی بدست اور که دل شکستن هنرنمی باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دکلومان پنهان بودم بدون خونریزی فقط درد وحشتناک داشتم نه گفت علت مشخصی نداره

عزیزم شما بلاخره بچه دارشدی؟خبرشو بده ماهم امیدوار بشیم وخوشحال از خبرخوشت

تا توانی دلی بدست اور که دل شکستن هنرنمی باشد
2720
سلام منم دوتا سقط کردم اولی 16هفته دوقلو ودومی 25هفته ،منم باخونریزی شدید دوتا سقط کردم علتشم گفتند ...

چسبندگی علتش سزارینه یا علت دیگه ای هم داره؟

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
سلام دوست عزیز من پست شمارو امشب خوندم منم همین مشکل شمارو داشتم با ایم تفاوت ک تو بارداریم هم خونر ...

الان بچه تون بهتر شده؟

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
سلام دوست عزیز من پست شمارو امشب خوندم منم همین مشکل شمارو داشتم با ایم تفاوت ک تو بارداریم هم خونر ...

سلام عزیزم میشه لطفا چنتا سوال بپرسم خیلی نگرانم اگه جواب بدی لطف بزرگی کردی

سلام عزیزم میشه لطفا چنتا سوال بپرسم خیلی نگرانم اگه جواب بدی لطف بزرگی کردی

ان‌شاالله که مشکلی براتون پیش نیاد و بسلامتی زایمان کنید

به خود خزیده و محکم، چو کوهساران زی... 
2714