2726
بچه ها سلام من خیلی داغونم خیلی هفته پیش دخترم رو از دست دادم با درد شدید شکمی بدون هیچ لکه خونی رفتم بیمارستان سزارین شدم اما بچم خفه شده بود جفتم کنده شده بود یعنی دکولمان جفت و من موندم یه دنیا غصه 32 هفته بودم می خواستم ببینم کسی اینجوری شده ؟ آیا دوباره حامله شده وباز این جریان تکرار شده؟ بچه ها خواهش میکنم هرکس هر اطلاعی داره بیاد بگه دریغ نکنه بچه ها من هنوز نمی تونم بشینم حالم شدیدا بده میام هی جوابمو رو میخونم و میرم اگه اومدین دیدین نیستم بازم تجربه تون رو بگید بچه ها من خیلی دلشکستم دریغ نکنید شوهرم فقط گریه میکنه
عزیزم خیییییلی خیییییلی متاسف شدم ... خدا به شما و همسرت صبر بده انشالله خدا یه نی نی سالم بهت میده
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
صبح شاد و شنگول رفتم معاینه ، گفت بزار یه بار دیگه معاینه داخلی کنم گفتم نه دیگه لک ندارم خلاصهواصرار کردو منم قبول کردم دستشو که بیرون اورد دستکشش از خون قهوه ای شده بود زود زنگ زد اتاق عملو آماده کردنو گفت همین الان برو لباستو عوض کنن بری تو اتاق عمل
2706