2737
2739
عنوان

اگ شوهرتون بی توجه ب شما.....

222 بازدید | 17 پست

اگ شوهرتون با دوستاش بی توجه ب نظر شما بادوستاش برنامه چالوس رفتن بچینه و روز قبلش ب شما بگ نمیرم ولی صب گاشید ببینید رفته چیکار میکنید ؟در ضمن امروز اساس کشی داریم و باید میومد خونه ای ک اجاره کردیمو تمیز کگمیکرد و من باردارم و ی بچه یک سالونیمه دارم .هرچی بهش گفتم نرو گفت باشه نمیرم ولی دیدم صبح پاشده رفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بگیر بخواب اساس کشی هم به هیچ ورت نباشه 

یه پیام اساسی هم بفرست براش بعدم گوشیتو خاموش کن

تا آخر تو فکر پیامه و بهش خوش نمیگذره😉

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

وای وای وای من باشم شوهرم و جر میدم قشنگ 

وای فک کن اخه حرصم دراومد

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
ی رجفتار درست ک نتیجه بده چیه در مقابلش ؟ من همیشه عصبانی میشم ولی اینبار میخوام بایه روش بهتر متوج ...

عزیزم چه روشی شما رو با این وضع و بچه یک ساله تو روز اسباب کشی ول کرده رفتی گردش خیر سرش با دوستاش بعد شما می خواین ریلکسانه برخورد کنین؟ 

عزیزم چه روشی شما رو با این وضع و بچه یک ساله تو روز اسباب کشی ول کرده رفتی گردش خیر سرش با دوستاش ب ...

اخه اگ عصبانی شم همه تقصیرا میوفته گردنم مامان باباشم طرف پسرشونو میگیرن

2706