2733
2734
عنوان

چرا زنا باید انقد کار کننننننننن

463 بازدید | 79 پست

پوووف خونه تمیز کن غذا بپز جارو بکش ظرف بشور لباس بشور میوه بیار میوه ببر غذا بیار ببر خرید برو 

مردم از خستگی

بعد مردا انگار میرن با اژدها میجنگن میان خونه

لم میدن دستور میدن

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه فهمیدی به ما هم بگو 🤨🤨🤨🤨

اونایی که میخوان بفهمن لایک و بزنن 🤨🤨

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
2728

من از بچه داری خستع شدم

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738

اگه همسر قدر دان باشه و این زحمتها به چشمش بیاد

زن احساس خستگی نمیکنه تازه انگیزه هم میگیره

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

خب مردا هم بیچاره ها بیرون از خونه کار میکنن کل پولیم که در میارن باید خرج زنو بچه کنن  

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
خیلی غر میزنی

مگه چیزی غیر از ایناییه که گفته همه حرفاش درست بود دیگه همه کار هارو زن میکنه اخرشم میگن مرد ستون خونست🤢🤢🤢

اه اه اه چندش

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 
2706