2737
2734
عنوان

دلم از غصه داره میترکه خدایاااا

94 بازدید | 5 پست

تا کی میخوای صبر کنی ....ناتوان تر از اون هستم که بتونم تحمل کنم...به هیچکس نمیتونم بگم....از بی آبرویی نجاتمون بده

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چي شده

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2731

خدا نجاتتون بده انشالله ولی خدا واقعا به تجربه ثابت کرده ابروی بنده هاشو نمیرزه بازهم بیشتر ازش بخواه باهاش عهد ببند یه کار اشتباهی که تاالان عادتت شده بود و توروازش دور میکرد رو ترک کن یا سعی کن نماز تو اول وقت بخونی خیلیا اینجوری حاجت گرفتن و خدا جوابشونو داد دلت شکسته برای ماهم دعا کن عزیزم

خدا نجاتتون بده انشالله ولی خدا واقعا به تجربه ثابت کرده ابروی بنده هاشو نمیرزه بازهم بیشتر ازش بخوا ...

مشکل شخص دیگه ایع

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕