2733
2734
آهان یادم اومد اسمش ناتالی بود. من الآن خودم تهرانم باید شماره اینها رو از مامانم بگیریم.
ولی این شماره سحر ترکانه: 09133198110
من خودم پیش همین وقت گرفتم برای عروسیم که تو مهره، کاراشو خیلی دوست داشتم
برای ابرو هم پیش ناتالی می‌خوام برم
شماره دهخداو ناتالی رو هم وقتی اومد دستم براتون میذارم
آدرس دهخدا هم اینه، همینجوری می‌تونی بری
مشتاق- کوچه کناری کلینیک نازایی(بوذرجومهر)- فکر کنم بن بست اول (شایدم دوم) بود دست راست. خونه دومی جنوبی. رو درش نوشته بود B یا D (بزرگ نوشته بود)- زنگ اول

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی افروز جون خیلی دنبال ارایشگر ابرو بودم
دهخدا کارش چه طوره اگه خیلی ارایش لایت باشه عکسها جالب نمیشن در حدی هست که صورتو فرم بده و تغییر خوب داشته باشه اخه شنیدم کارش خیلی ملیح
برای آرامش زمین دعا کنیم.
2728
من که خودم برای نامزدیم رفتم، ارایشش خیلی ملیح ولی عکسام فوق العاده شد. البته به صورت هر کس یه جور آرایش میاد. سحر ترکان آرایشاش ملیح تر از دهخداست ولی البوم عکساشو که من دیدم به حدی عروساش قشنگ بود که باورت نمی‌شه. اگه می‌خوای من عکسای نامزدیمو برات بفرستم، یه ارایشگاهم تهران رفتم برای میکاپ اونم بفرستم تا خودت قضاوت کنی
منم خواهرم پیش سحر ترکان رفت . راضی بود . کلا آرایش لایت انجام میده . و از بین خانم طلاکش و دهخدا و چلپیان و بهادری / سحر ترکان را انتخاب کرد . من کار خانم دهخدا را دیدم توی جمع کردن موهاش موی اضافه زیاد دیده میشه که من و خواهرم دوست نداشتیم . درضمن کار خانم مظاهری تو شیخ صدوق شمالی هم عالی بود .
از سحر ترکان انتظار عوض شدن زیاد نداشته باشی . ولی سبک تهرانه کارش و واقعا جدید . تو مهر ماه سحر ترکان 700 گرفت . و یه تاج سر جدید هم از اروپا آورده بود و خواهرم اولین نفر بود که از اون تاج براش استفاده کرد و 150 هم هزینه تاجش گرفت
2738
سلام . منم ازیتا خانم رو پیشنهاد میکنم منظورم خواجوی نیست . ارایشگاهش اسمش ترنه است و دروازهشیرازه . کار عروسش خیلی نازه تازه میتونی وقتی عروس داره بری ببینی کارشو خودشون میگن عکس ملاک نیست چون رو توش شده . خیلی هم خانم افتاده ای هستند . شمارشو دارم 6643527. من کار مش و تتو شو خیلی دوست دارم .خیلی هم فرز هستند
;\سلام ببخشید کسی شماره یا آدرسی از نازیلا نداره تو مرداویحه ولی ادرس دقیق می خوام!
کسی کار نفیسه معتمدی رو دیده؟ لطفا کمک کنید دنبال یه آرایشگام که کارش خوب باشه ولی بیشتر از 500 600 نگیره!
2706