2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادرسش درست سر دروازه شیرازه . خانم جوانی و خیلی ب مشتری گرمه باورت میشه من دفعه اول خودم خکالت میکشیدم از کارهای مشتریها انگار خونشون بود الان خودم هم راحتم دستش خیلی تنده و معطل نمیشه من خودم این برام مهمه دوم اینکه سلیقش خوبه امیدوارم اطباعاتم خوب باشه من که راضیم
2728
عزیزم من یه ساله اصفهان زندگی میکنم به خاطر کار شوشو من تهرانی هستم . من دکترم خانم دکتر قدیری هستند و شانسکی این ارایشگاه رو که درست روبروی مطبه خانم دکتره پیدا کردم کاره ابروش و بخصوص تتو که خودم کردم عالیه من قبلش وقتی برمیگشتم تهران خونه مامانم میرفتم ارایشگاه ولی این خانم کارش عالیه دیگه همه کارامو دستش میدم هفته پیش هم موهامو کراتینه کردم
بستگی داره چه جور آرایشی بخوای
اگه آرایش سبک و ملیح بخوای سحر ترکان و دهخدا عالین. جفتشونم 700 می‌گیرن. من برای نامزدیم پیش دهخدا رفتم، عروسیمم قراره پیش سحر ترکان برم.
نادره اگه بری حتماً موهاتو مش میکنه، کار خوبه ولی دیگه از اون حالت دخترونه بیرون میای.
طلاکشم چند وقته بچه‌اش یا یکی از نزدیکانش سرطان گرفتهمیگن دیگه حواسش به کار نیست.
الما هم فقط مو رو خیلی قشنگ درست میکنه.
برای عروسی هم ابروهاتو برو پیش دختر سدیک(اسمش یادم نیست) بردار. اول خاقانیه. کارش محشره، یعنی جوری بر می داره که دیگه نه نیاز باشه ابروتو بتراشن نه خمیر روش بزنن. ولی خوب بگی عروسی یکم گرون تر میگیره.
سلام من اصفهانی نیستم ولی با تحقیقاتی که داشتم و اینکه خواهرم تو اصفهان عکس عروسیش رو گرفت رفت ارایشگاه نازیلا تو مرداویج البته اگه ارایش ملیح می خوای ومن شنیدم که ارایشگاه الما خلیجی ارایش می کنه ولی کار نازیلا خیلی خوبه ولی من شمارش رو ندارم می تونی بری کارش رو ببینی
افروز حان کار ابروش خوبه اسمشو میشه بگی و شمارشو چون منم دنبال ابروکار خوبم ابروم چند بار رفتم ارایشکاه خراب کردن حالا برا عروسیم گذاشتم پر بشه خودم تمیزش می کنم دنبال یه ارایشگر ابروی خوب اگه تونستی ادرسشو برام بزاری ممنون میشم چون خاقانی چند تا ارایشگاه هست .......
برای آرامش زمین دعا کنیم.
2706