2733
2734

همش بگو نیا بیشعور

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈

ال دی بخور .اب لیمو طبیعی بخور.

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به دلایلی میخوام عقب بندازم دو سه روز

نکن سیکلت به هم میخوره هیچی از سلامتیت مهم تر نیست. اگه باز دوست داری با مامای بهداشتتون یا یه دکتر مشاوره کن تا به سلامتیت آسیب نزنی

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
2738
😅😅

😂😂😂حالا خیلیم عوضیه فقط تو بگو نیاد دو مین نگذشته شکم دردش شرو میشه

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈
نکن سیکلت به هم میخوره هیچی از سلامتیت مهم تر نیست. اگه باز دوست داری با مامای بهداشتتون یا یه دکتر ...

چون مجردم نمیتونم ال دی هم مصرف کنم  

اخه یجورایی مهمه

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
😂😂😂حالا خیلیم عوضیه فقط تو بگو نیاد دو مین نگذشته شکم دردش شرو میشه

😂😂اره برعکس میشه بخوای هم زود بشی نمیشه

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
😂😂اره برعکس میشه بخوای هم زود بشی نمیشه

من یه قرصیه برا درد پریودی میخورم با اون عقب میوفته 

چون مجردم نمیتونم ال دی هم مصرف کنم   اخه یجورایی مهمه

اگه مجردی جتما با پزشک مشورت کن و سرخود چیزی نخور. اگه کلا بیخیالش بشی از همه چی بهتره. فک کنم خانم های ورزشکار حرفه ای این کارو انجام میدن. سلامتی از هنه چی مهم تره. برای یه دختر و خانم رحم حساس ترین عضو بدنشه 

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
چی

مفنامیک اسید

2706