2737
2734
عنوان

دوستان میشه نظرتونو در موردِ سوالِ بارداریم بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین الان یکی تاپیک زده امروز موعدش بوده نشده بی بی زده مثبت شده بعدش رفته آزمایش همین الان مثبت بود ...

دکترمَم برای شنبه ی دیگه وقت داد

دودلم که امروز خودم برم آزمایش بارداری بدم یا نه!

چون اگه از روزِ اولِ پریودِ قبلی حساب کنم الان واردِ هفته ی ششم شدم! با امروزم هشتمین روزِ تاخیرمه که پریود نشدم  

2731
2738
باردار بودم عزیزم😊

مبارکه عزیزم همه میگن به علایم توجه نکن مگه میشه توجه نکنیمممم!!!!!!!!!  من الان 4 روزه حالت تهوع دارم  این علایمم دارم تیر کشیدن زیر دل تکرر ادرار  نفخ درد و حساسیت سینه ها اینارو 10 روزه دارم  دعا کن منم باردار باشم

نه بابا چه ضرری داره آخه  ولی اون موقع بهترین زمانه ولی علائمی مثل حساس شدن سینه و ترشح سفید ا ...

من فقط دردِ سینه داشتم و دارم ! قبل از تاخیر که خیلی کم و نامحسوس بود! تازه الان که ۱۰روز از موعدم گذشته، دردش بیشتر شده! ولی ترشح ندارم

مبارکه عزیزم همه میگن به علایم توجه نکن مگه میشه توجه نکنیمممم!!!!!!!!!  من الان 4 روزه حالت ته ...

از موعدت گذشته؟؟

این علائم بعداز ۶هفتگی نرماله! قبل از موعد ممکنه بخاطره نزدیک شدن به پریود باشه! من وقتی اقدام کردم خیلی توو سایت و اینور و اونور در موردِ علائم میخوندم! جالبه هیچکدوم از اون علائمو نداشتم و ندارم! الان که هفته ی ششم هستم حالت تهوعم ندارم! فقط سینه هام سنگین و دردناک شدن و گاهی زیرِ شکمم تیر میکشه! حتی ترشحم ندارم! فقط حس میکنم داخلِ واژنم خیلی مرطوبه! همین

تازه لک لانه گزینی هم نداشتم! فقط یک روز قبل از موعدم که نزدیکی داشتم یه کم خونریزی کردم که صورتی بود !

از موعدت گذشته؟؟ این علائم بعداز ۶هفتگی نرماله! قبل از موعد ممکنه بخاطره نزدیک شدن به پریود باشه! م ...

حالت تهوع شدید نیست فقط حس حالت تهوعه حس بویاییم قوی شده یجا خوندم که برا بعضیا از هفته 4 شروع میشه من 2 روز مونده به موعدم

2706