2737
2734

این ماه یکبار اقدام کردم! از روزِ تخمک گذاریم تا انروز که ۵روز ازش گذشته و ۶روز دیگه هم وقتِ پریودمه، زیرِ شکمم روی تخمدونام تیرِ خفیف میکشه! نفخم چندروزه دارم! همین! هیچ علائمِ دیگه ای ندارم! ممکنه باردار باشم؟

ب علائم توجه نکن 

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینجورم ۷ روز مونده ب موعد از تخمک گداری ۹ روزه میگدره و زیر دلم انگار میخاد پریود شه تخمدانام تیر میکشن و اصن حالم خوب نیس معدم انگار تو دهنمه نیخام فردا صب بی بی بزنم بااینکه زوده

دنیا هم بگیرم باز همسرم تنها افتخار زندگیمه😍
2728
2738
خیلی خانوما شنیدم گفتن چن روز ب نوعد براشون نشون داده گفتم بزنم صرر ک نداره

نه بابا چه ضرری داره آخه 

ولی اون موقع بهترین زمانه ولی علائمی مثل حساس شدن سینه و ترشح سفید اگه داشتی احتمالش بیشتر بود

منم اینجورم ۷ روز مونده ب موعد از تخمک گداری ۹ روزه میگدره و زیر دلم انگار میخاد پریود شه تخمدانام ت ...

شما به احتمالِ زیاد باردارید! من اصلاً مشکلِ معده ندارم! تا دیروز فقط خیلی خوابالو بودم و ظهرها هم بشدت خوابم میومد و میخوابیدم ولی امروز خوابالو نیستم! فقط زیرِ شکمم تیرهای خفیف میکشه! 

نه بابا چه ضرری داره آخه  ولی اون موقع بهترین زمانه ولی علائمی مثل حساس شدن سینه و ترشح سفید ا ...

ترشح سفید دارم ک بو خون میدن تاپیک قبلیم هس کسی جواب نمیدع😭

دنیا هم بگیرم باز همسرم تنها افتخار زندگیمه😍
2706