2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حوصله ام سر رف⁦☹️⁩

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2728

چقد سایت تبلیغ داره من همش میخوام یه پست بزارم دسم میخوره میرم تو ایزی لایف 😒

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
بیدار شدم دیدم کلی دعوا از دست دادم نشستم حرص خوردم😅

من خواب دیدم تو سایت دعواست. بیدار شدم یه کم بچرخم که خوابم ببره دیدم تو سایت دعواست😕

خدایی نمیشه تو خواب از چیزای مفیدتری مطلع بشم؟ قیمتا یا مثلا کجا سرمایه گذاری کنم؟

این الان چه رویای صادقی بود؟؟؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
من خواب دیدم تو سایت دعواست. بیدار شدم یه کم بچرخم که خوابم ببره دیدم تو سایت دعواست😕 خدایی نمیشه ...

الکی...😑😑

دعوا که خوبه...ذهنت به سایت متصله😅😅

اگر تاریکی نبود ستارگان نمیدرخشیدند🌹
الکی...😑😑 دعوا که خوبه...ذهنت به سایت متصله😅😅

تلپاتی دارم😞

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄