2726
عنوان

دانشگاه پیام نور بخونم؟

11328 بازدید | 57 پست

سلام 

میخواستم تو رشته روانشناسی بخاطر علاقم ادامه تحصیل بدم ولی نه وقتشو دارم بشینم برا کنکور بخونم نه حوصلشو ، از طرفی شاید تصمیم گرفتم بچه بیارم که با دانشگاه های حضوری سختم میشه میخواستم ببینم ارزششو داره وقت گذاشتن برا این دانشگاه ؟ من قبلا تو دانشگاه سراسری مهندسی کامپیوتر خوندم ولی بدلیل عدم علاقه در اون حیطه ادامه ندادم ، پول و درآمدش مهم نیس برام من درآمدم از یجای دیگس ولی ارزشش برام مهمه علاقه به کارهای تحقیقاتی دارم در این رشته ،تو این دانشگاه به هدفم میرسم؟ حالا شاید ارشدو خواستم سراسری بخونم 

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله. منم ترمای آخر روانشناسی هستم. ولی فقط این ترم بخاطر کرونا غیر حظوری بود وگرنه همش حظوریه 

اجباری حضوری؟

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
کدوم شهری؟

تبریز

رشته های انسانی پیام نور بخونی خوبه ولی بیشتر به درد کارمندایی که میخوان ارتقا شغلی بگیرن خوبه

مرگ تمدن ها زمانی فرا می رسد که بزرگان مردم به پرسش های جدید آن ها پاسخ های  کهنه و تکراری می دهند 
آزاد مدرکش ارزشمند تر از پیام نوره ولی اونم خوبه بخون

برادر من دنبال کار بود میگفت هر کی مدرک پیام نور داشت نسبت به ازاد اولویت بالاتری بود ...آزاد که هیشکی نمیخونه بطور مسخره هم نمره میدن پیام نوره ک باید بشینی دائم بخونی 

با این شرایطی ک میگی اره خوبه تحقیقاتم بستگی به خودت داره

ارزش اجتماعی شغلم برام مهمه ولی گفتم درآمدم چون از جای دیگس برام مهم نیس ولی ارزشمند بودنش خیلی مهمه 

بله. منم ترمای آخر روانشناسی هستم. ولی فقط این ترم بخاطر کرونا غیر حظوری بود وگرنه همش حظوریه 

ببخشید عزیزم میپرسم 

میشه بگی چطوری ثبت نام کردی و شهریت چقدره 

البته ارشد میخوام بخونم

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘

پیام نورم باس بری سرکلاس، غیر حضوری نیست که، اهواز 

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
رشته های انسانی پیام نور بخونی خوبه ولی بیشتر به درد کارمندایی که میخوان ارتقا شغلی بگیرن خوبه

متوجه نمیشم من که میخوام حرفه ای علاقمو دنبال کنم خوب نیس ینی؟

اجباری حضوری؟

بله. اگه نخوای حظور پیدا کنی درسای عملی که نمره نمیدن بهت و قبول نمیشی. درسای عادی هم میانترم نداری و همش از امتحان پایانترمت حساب میشه

البته ممکنه شهر شما دانشگاهش و استاداش اینجوری نباشن و سختگیری نکنن

تلاش میکنم برای سرنوشت 
2706