2737
2734

من چندساله یه حیوون خونگی دارم خوکچه هست

خیلی بهش وابسته هستم و دوسش دارم عین بچم می مونه مریض که میشه من‌کلی گریه میکنم‌

خیلی بخاطرش اذیت میشم کسی توی خونه زیاد دوسش نداره و اگر یه روز خونه نباشم همه سرم قز میزنن بهش غذا میدن اما همیشه سرش دعواهست که بفرستش بره خرجشم زیاده تقریبا چون غذاهای مخصوصشو میگیرم و ‌...مریضم بشه که دیگه هیچ...

مجرد هستم و دارم ازدواج میکنم خیلی درگیر کارام هستم و بعد ازدواجمم که شاید برم سرکار و کسی نیست اصلا بهش برسه نمیدونم باید چیکار‌کنم واقعا خسته شدم شبا هم صدامیده گاهی اوقات نمیذاره درست بخوابم 

نمیدونم واقعا واگذارش کنم یا نگهش دارم 

بفرستمش بره دق میکنم اگرم جلو چشم خودم چیزیش بشه یا بمیره داغون میشم دوراهی سختیه واقعا خستم 

چیکار کنم بنظرتون جای من بودین چیگارمیکردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب من حیوونارو دوست دارم ولی تو جا ومکان خودشون نه تو محل زندگی خودم....اونم گناه داره به نظر من بده به جایی که ازش خوب مواظبت کنن..

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2738
رهاش که نکن گناه داره عکسشو ببینم خوکچه ها چند سال عمر میکنند؟

تووخیابون که ولش نمیکنم‌مگه دیونم

میگم واگذارش کنم به یه خونواده خوب که بتونن از پسش بربیان 

الان ۴سالشه ۷ ۸ ثال عمرشونه

من جات بودم واگزار میکردم به کسی که زمان داره براش بزاره تو الان درگیر کاراتی توو خونم که میگی زیاد دوسش ندارن گناا داره اون طفلیم

واقعا ترسناکه این استرس که حیوون تونگی ادم چیزیش نشه درکت میکنم 

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن

واگداریش کن ب یکی و هر ماه یا هفته برو ببینش و امصا کتبی ازش بگیر

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

الهی کاملا درکت میکنم من خودم یه ارد‌ک داشتم از وقتی ک از تخم درونده تا وقتی که بزرگ بشا نگهش داشتم

جونمون بسته بود به هم

کنار خودم میخوابید تو خونه ی کوجولوش

هرحا میرفتم میوند باهام

وقتی نرد رق کردم هنوزم ک هنوزه یادش ک میوفتم بغصم میگیره

2706