2204
2217
عنوان

کیا آرزو دارن مامان شن بیاین دور هم باشیم و برای هم دعا کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 309741 بازدید | 59239 پست
۱۵ماه بعد به صورت طبیعی چون فولیکولم ضعیف بود دکتر کاری انجام نداد

راستی تیکر خوشگله رو بزار عزبز جون

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
مرسی عزیزم منو ثبت نام کنین 😁

چشم گلم اسمتو گزاشتم تو لیست ...فقط انروزنوزدهمین روزه ....شما باید برای ۱۹ روز رو بخونی .....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
خ خیلی ممنون عزیزم که در حقم دعا کردی من مطمعنم همه ی این دعا ها بر اورده میشه هر وقت خدا صلاح بدون ...

سلام عزیز دل خواهر قربونت برم کاری نکردم ایشالله که خدا حاجت روات کنه.....اره گلم این که میگی صد درصد و حتمیه .....من بعد از سالها تجربه بد و خوب معحزه ها دیدم و خدا رو شکر که تو خواهر عزیزم تو سن خیلی کم به این ایمان و اعتقاد رسیدی ...انشاله خدا منو ببخشه که حق بندگیش رو به حا نیاوردم ......که خدا کریم وبخشنده است

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

مامان محمد جون میشه راهنماییم کنی من انقباضاتم هی داره شدید تر میشه دقیقا عین قبل پریود که هی زیاد م ...

اره کلم نگران نباش ...فقط انقباضه؟.حالا اگه میبینی خیلی نگرانی ی وقت دکتر بگیر و برو .....چون بلاخره باید تخت نظر ی دکتر بلشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2215
سلام عزیزای دل، عزیزی که امروز نوبتته ان شاالله حاجت رواییت گلم.ان شاالله حاجت روایی همگیمون 🤲🤲🤲

سلام به رو ماهت گلم.....مامان جون تونست بیاد تهران دکتر.......انشالله طااعات و عبادات قبول حق باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرروز دقت نکردم ولی میدونم همیشه نیست یه ساعتی میاد و میره🙄 خیلی دیر جواب دادم؟😅🤦🏼‍♀️

😅😅😅😅فدات شم گلم اره دیگه فردای همون روز دوباره برگشت بدجورم برگشت.....اصلا از هرچی غذا بدم میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من بعد از چندبار سقط باردار شدم و تحت نظر دکترم داروهام تا ماه قبل با یه تومن تموم میشد 

آزمایشا و سونوها بماند 

دیروز رفتم داروخونه آمپولایی که باید بزنم شده ۸۰۰تومن و داروهام یه تومن گفتن ۳۰ درصد شده سهم بیمار آخرماهم سونو دارم با حال مریضم باید هرماه دست و پام بلرزه 

بعد میگن داروهای ناباروری رایگانه فلانه 

آمدی باز کن این پنجره را 🥰😍🤩😘پر از آواز کن این حنجره را
رب انار امتحان کردی؟ ببین حالت بهتر نمیشه  برای منکه عالیه

فدات شم رب انار نداشتم رب گوجه خوردم .....اخه اون رب انارا کارخونه ایه ....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه هنوز جاداره😂😂😂 ببین به اندازه ی دوتا نی نی باید غر بزنی هاااا پس کم نذار😁

😅😅😅😅تو نثل اینکه از جونت سیر شدی دختر......

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
من بعد از چندبار سقط باردار شدم و تحت نظر دکترم داروهام تا ماه قبل با یه تومن تموم میشد  آزمای ...

سلام گلم.....خدا ایشاللخ این دفعه نینیت رو برات حفظ کنه صحیح و سالم به دنیا بیاد دیکه از دست این مخارج هم راحت شدی.....دیگه چاره نیست عزیز دل خواهر سعی کن به خودت نگرانی ندی برای نینی حونت خوب نیست .....انشاله بعد از این سختی ها اسانی است.....فان مع العسریسری

1
5
10
15
20
25
30
35
40

🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹

🌻أَفَلا یَتَدَبَّرُونَ الْقُرْآنَ (النساء/۸۲)

پس چرا در قرآن تدبر و اندیشه نمی کنند ؟🌻

نوزدهمین روز از چله شکر ۷۰ صلوات و ده استغفرالله رو به نیت خواهر عزیز 🌹🌹aroos22 میخونیم انشالله که خدا به پاکی دلش نگاه کنه و حاجتش رو عاجلا رواکنه و از خزانه غیب الهی کمکش کنه تا هرچه زودار دامنش سبز به اولاد سالم و صالح بشه

@22aroos    

1
5
10
15
20
25
30
35
40

۹.mersana1400🍁بعد از ۱.۵ سال🍉طبیعی🌳مرداد

۱۳۰.(ساقی بانو)🍒بعد از ۸ سال🍄با ای وی اف🍀ابان 

۱۳۱.zzzgh🍑بعد از دوسال 🌲طبیعی🍁ابان

۱۳۲.farimah1370🍊بعد از ۱.۵ سال🌴طبیعی🍋اذر

۱۳۳.؟؟؟؟؟؟؟

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀خدایاشکرررررررررت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام گلم.....خدا ایشاللخ این دفعه نینیت رو برات حفظ کنه صحیح و سالم به دنیا بیاد دیکه از دست این مخا ...

درسته ولی دلم برای بچم میسوزه اینقد داریم سختی میکشیم که واقعا دارم ناامید میشم که شاید توی قسمتم نبوده همش فکرای چرت و پرت میاد توی سرم افسردگی گرفتم  تازه اولین بچمه مثلا باید شاد باشم..... نمیخوام ناشکری کنم ولی دست خودم نیست استراحت مطلقم ... همش گریه میکنم ناراحتم که بهترین دوران زندگیم که آرزوشو داشتمو باید اینقد سخت بگذرونم دلم برای زنای عینه خودمم میسوزه یه روز آمپول نزدم رفتم سونو گفت خونریزی کردی ......خداروشکر به اندازه خودمون داریم ولی سخته گفتم شاید آمپولا گرون شده کسی چیزی بگه ولی مردم بیچاره اینقد درگیرن که حتی نا ندارن حرف بزنن عینه خودم......خدا به همه مادرای عینه من کمک کنه

آمدی باز کن این پنجره را 🥰😍🤩😘پر از آواز کن این حنجره را

@mersana1400    

گلم اسمتو گزاشتم تو لیست مامانای مهربون تاپیک بیا ببین خال کن قلمبه جون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه خواهرشوهرمو میبینم میگم خیلی زوده خیلی اذیت میکنه فقط مامانش رو نه ها همه رو از بس گریه میکنه به ...

کوچیک یه مدل اذیت داره بزرگ یه مدل نگم بزرگه عاقل باشه بچه جاری من از حسادت میاد میشینه روی دست پسرم یدونه اسباب بازی سالم نداشته برای پسرم بمونه 

1718