2737
2734
از کجا چند خریدی  تاثیری هم داشته براتون؟

سه سال پیش هفتاد خریدم هفتاد 

فک کنم یکمی داری گرون میخری انگشترم انقد گرون نیس چه برسه به خود دعا....مگه رو چی میخواد بنویسه براتون؟

سرهنگم من همیشه سربازتم   آقایون با احترام بهتون میگم درخواست دوستی ندین،با خانم یه آقاسرهنگ طرفین🚓👮🔫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من از موسسه اسم اعظم سفارش دارم سه چهار سال قبل...  تاثیرشو دیدم وقتی همراهمه واقعا وجود ...

اره منم دیدم کانال دارن ۱۵۰ قیمتشه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2728
از کجا چند خریدی  تاثیری هم داشته براتون؟

سلام من رفتم کافینت گفتم ۳تا برام کپی کنه یکی تو پاشین گذاشتم یکی تو خونه یکی تو کیف دنبال همسرم

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه
2738
من برای پسرم میخواستم زنگ زدیم موسسه اعظم مشهد پرسیدیم کلی آداب داره که بآید رعایت شه 5میلیون میشد و ...

من برادرشوهرم از تهران سفارش داده 150داخل نقره مهرو موم شده و ی نماز طولانی هم داره که باید خونده بشه

من برادرشوهرم از تهران سفارش داده 150داخل نقره مهرو موم شده و ی نماز طولانی هم داره که باید خونده بش ...

نمیدونم اصلش همون بود که به من گفت بودن باید کسی که واقعا معتقده نماز رو بخونه و دعا رو با مداد فکر کنم رو پوست اصل اهو بنویسه بعد تو قاب نقره مهر و مو کنه و به بازو ببندی 

اصلی ترین تاثیر حرز امام جواد همین است که طلسم ها و سحر رو باطل میکنه.ففر رو میبره. مریضی ها و ترس و... رو میبره و مشکل جشم زخم که زندگی خیلی ها رو نابود کرده است حل میکند. مورد تایید همه علما هست. حتی در کلیپی شخصی به اقای بهجت عرض کرد مشکل داریم و کارمون به طلاق کشیده اقا فرمودند حرز امام جواد ببندید. علت این که تاثیر نمیبینیم اینه که یا روی پوست اهو نیست یا نویسنده ش اجازه کتابت نداره یا ساعت نوشتنش بد بوده یا دعای روی نقره ش حکاکی نشده یا نمازش رو نخوندن و مواردی که اکثرا رعایت نمیکنند.چون پوست آهو بسیار نادر و گران است و در متن روایت حرز امام جواد اومده که امام جواد روی پوست آهو نوشتند پی مطمئن باشید اون حرزهای ارزان پویت آهو نیست.یک بار در عمرتون هزینه میکنید ارزش داره که از آدم مطمئن تهیه کنید. شخصی که من گرفتم همه شرایط رو رعایت میکردند در مشهد بودند من فقط یک شماره از ایشان دارم. 09330837499

قیمت 350 بود.

تاپیکمو مطالعه کردی و کمکت کرد برام دعا کن...