2726
من دیدم چند نفرو که به دلیل رشد نکردن تخمک دکتر کنسل کرده

بعد سری بعد کی رفتن واس ای وی اف 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تخمک نداشتم کنسل شد تیرماه رفته بودم دکترم کفت شهریور بیا 😞

عزیزم ذخیره تخمدانت بالاس ؟؟؟چيا زده بودی 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
عزیزم ذخیره تخمدانت بالاس ؟؟؟چيا زده بودی  

نه ذخیرم کمه 0.7 هستش

سینال اف و آمپول HMG

برای شهریورم رفتم آمپول گونال اف خریدم نمیدونستم هنوز خارجیش هست وگرنه از اول خارجی میخریدم میزدم ایشاله با این جواب بده

امروز روز 28 سیکلم هست که من از 17 تیر تو سیکل IVF بودم هنوز پری نشدم سیکلام 24-25 روزست 

چی باید استفاده کنم پری بیاد شما اطلاع داری ؟

راستی شما چیکار کردی رفتی دوباره برای IVF ؟

نه ذخیرم کمه 0.7 هستش سینال اف و آمپول HMG برای شهریورم رفتم آمپول گونال اف خریدم نمیدونستم هنوز خ ...

سلام گلم منم ذخیرم کم. منم رفتم تموم اهواز زیر کردم تا آمپول گونال گیر آوردم بنظرت واس ماکه ذخیرمون کم تاثیر داره. منم 25این ماه باید برم تو سیکل مجدد الان فقط عسل سیاه دونه میخورم گونال چند خریدی من 900گفته بود. اصلا نبود چهارتا 75خریدم دو تا سیصد 

سلام گلم منم ذخیرم کم. منم رفتم تموم اهواز زیر کردم تا آمپول گونال گیر آوردم بنظرت واس ماکه ذخیرمون ...

دوست منم ذخیره اش اندازه من بود دوسال پیش با همین گونال دفعه اول باردار شد 

ایشاله میشه باید دیدمون رو مثبت کنیم 

من تهران هستم از داروخانه دولتی خریدم 13 آبان داشت گونال 75 پیدا کردم بالاتر نبود دونه ای 76 تومن که 14تا خریدم آزادش میشد 1.064.000 تومن با دفترچه 653.340 تومن شد 

دفعه قبل شمام ایرانی زده بودی ؟

راستی شما چند روز بعد از کنسل شدن سیکلتون پریود شدین ؟

دوست منم ذخیره اش اندازه من بود دوسال پیش با همین گونال دفعه اول باردار شد  ایشاله میشه باید د ...

آره گلم من بار اول سینال زدم یهو.روز سوم پریودی تا آمپول سینال زدم کلا پریودی قطع شد بعد شش تا فول داشتم ديگه خودم کنسل کردم الان دکتر گفته بود که اینقدر بخری گونال؟؟؟ من واسم زده گونال نهصد. که گیر نیوردم مجبور شدم بزور دو تا سیصدی و چهار تا 75گیر آوردم. خیلی زود پریود شدم دقیقا هيجده روز بعدش

آره گلم من بار اول سینال زدم یهو.روز سوم پریودی تا آمپول سینال زدم کلا پریودی قطع شد بعد شش تا فول د ...

واسه منم 40 تا گونال 75 نوشت که بیمه خورد خورد بهم میده فعلا 14 تاش رو داد بهم. خوبه باز فولی داشتی من اون موقع نداشتم . راستی ذخیره ات چقدر هست ؟ چرا 6 تا فولی داشتی کنسل کردی ؟؟؟؟

من که 19 روز گذشته از آخرین آمپولم ولی خبری نیست اه خدا کنه بهم نخوره پریم آخرین آمپولم رو روز 9 پریودی زدم

واسه منم 40 تا گونال 75 نوشت که بیمه خورد خورد بهم میده فعلا 14 تاش رو داد بهم. خوبه باز فولی داشتی ...

خیلی کم بود گفت احتمالا دو تاش پوچ. چهل تا یکم زیاد نیست بنظرت؟؟؟ من 1:12ذخیرم شما چندی 

خیلی کم بود گفت احتمالا دو تاش پوچ. چهل تا یکم زیاد نیست بنظرت؟؟؟ من 1:12ذخیرم شما چندی  

عجب دکتری بوده ها من دوستم با 5 تا فولی آی وی اف کرد و موفق هم بود تو همه فولیا امکان پوچی هست 

خوش بحالت ذخیره ات کم نیست که نگران باشی خیلی خوبه ماله من 0.7 هستش   

برای من 40 تا نوشت گفت ببین داروخانه چقدر بهت میده هر چقدر داد بگیر که من 30 تا فعلا میخوام بگیرم بقیه اش رو میزارم هر وقت لازم بود بگیرم که اضافه نمونه دستم

عجب دکتری بوده ها من دوستم با 5 تا فولی آی وی اف کرد و موفق هم بود تو همه فولیا امکان پوچی هست  ...

قربونت بشم خواهری منم با این ذخیره فقط شش تا فولی داشتم با آمپول سینال. خیلی کم آمپول مینویسه ببخشید سنتون کم؟؟؟

قربونت بشم خواهری منم با این ذخیره فقط شش تا فولی داشتم با آمپول سینال. خیلی کم آمپول مینویسه ببخشید ...

پس مطمئن باش این دفعه کولاک میشه 

من شنیدم میگن تخمدان ها رو بعد از پریودی با روغن سیاه دونه ماساژ بدین تا روز تخمک کشی میگن رو تخمدان ها اثر خوبی میزاره منم شروع کردم 

سنم 34 هستش 

[QUOTE=149110394]پس مطمئن باش این دفعه کولاک میشه  من شنیدم میگن تخمدان ها رو بعد از پریودی با روغن سیاه دونه م ...[/QUOTE جدی پس حتما بخرم. پس يه جورايي هم سنگ سالی انشالله هر دومون سال ديگه اين موقعه راجب بچه هامون صحبت کنیم 

2706