2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مامان نقطه حون رنگ زمین چی؟سمت چپ این راهرو اتاق نشیمن هست که موکت هست فردا قراره چوب بشه انتهای این راهرو آشپرخونه هست که کفش مثل همینجا سفیده و کابینتها هم سفیده که تصمیم دارم این کف سفید و کابینتها رو عوض کنم چون هم قدیمی شده هم خیلی زود کثیف میشه جالا موندم همش رو یک دست سنگ کنم یا آشپزخونه رو سنگ کنم ورودی رو چوب یا ...
ماریا جون کاغذ دیواریات که عالین دختر یه هماهنگی رنگ توی خونه وجود داره چرا میخوای عوضشون کنی؟ ولی واسه آشپزخونت منم نظرم اینه که رگ سفید مناسب کف نیست ولی کابینتات بذار سفید بمونه .. کف آشپزخونه خودم سنگ با رنگ قهوه ه ای روشنه یجور سنگ که انگاری زبر باشه مثه سرامیک سیقلی نیست خیلی دوسش دارم باورکن رنگش جوریه که شاید ماهی یه بار زورکی کف آشپزخونه رو تی بکشم
2714
در مورد کنارهای اجاق گاز من کابینتام ام دی افه و کناره هاش سفیده اونجا که کنار اجاقه پر چربی میشه همیشه
نظرتون چیه امسال بعد پاک کردن از این کاغذای خودچسب بچسبونم آیاد بعد کندنش چسباش بجا میمونه و تازه مصیبت میشه؟
تازه کاغذم هم یه رول آبی نه تیره تیره اما تیره اس و رنگ کابینتام قهواه ای روشن چیکار کنم ؟
خدایا ممنونم
من اصفهان هستم و خونه ا 90 متره
بدلیل شرایط مالی هم نمی تونم هزینه زیاد کنم واسه چیدمان
خونه خیلی ساده ای دارم
تمیز که شد عکس میگیرم میزارم
مثلا اتاق خوابهام فقط ساتن شیری ساده پرده اشه نه حریری نه پارچه ای
کف سرامیک بود که امسال بخاطر نی نی رها موکت کردیم
خدایا ممنونم
2706