2410
2553
میناز جان حونمون تقریبا 170 متره عزیزم اول تو اتاق بود ولی چون نینیم تازه میخزه شبا نمیتونم رو تخت بخوابم میترسم بیفته اون اتاقو تقریبا خالی کردیم که اونجا میخوابم که اگه صبح نی نیم راه افتاد دوره اتاق چیزی دورش نباشه یک دلیل دیگه هم عید مهمون داشتیم اونا اونجا میخوابیدند واسه همین اونجارو خلوت کردیم
جدیدترین زیباترین و متفاوت ترین تم های تولد را با ما تجربه کنید
http://avaparty.blogfa.com/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشحال شدم از آشناییت ببخشید فضولی کردم
سحر جون باید یه فکری کنی نی نی ت که بزرگتر شه وراه بیوفته باید همه چیز رو از دم دست جمع کنی
نگفتی خودت تمیز میکنی
با بچه چه جوری
راستی منم کارمند بانکم
2720
بعضی وفتا کارگر دارم شبایی که مهمون دارم که حتما باید کارگر بیاد ولی بقیه وقتا خودم تمیز میکنم سخته هم بزرگه هم همه چی قهوه ای دایم دستمال دستمه اخی پس شما ها کارمند بانکی کدوم بانک عزیزم
جدیدترین زیباترین و متفاوت ترین تم های تولد را با ما تجربه کنید
http://avaparty.blogfa.com/
فاءزه جون اتاقت خیلی ناز و دخترونس
از روتختیت خیلی خوشم اومد
ولی یه پیشنهاد
منم اتاق خوابم بنفشه
تو نگاه اول خیلی قشنگ بود ولی یه کم یکنواخت بود
از رنگهای متضاد یا مکمل استفاده کردم خیلی خوب شد
پیشنهاد میکنم تو هم دوست داشتی این کارو انجام بده
2714
فائزه جون اتاقت خیلی خوشگله تمیز و مرتب و خوشگل
خیلی با سلیقه ای
فائزه جون تک فرزندی که اتاق جداگانه داری؟
معمولا دو تا بچه ها یه اتاق دارن
مهربانیت را مرزی نیست یقین دارم فرشته ای قبل از آفرینشت قلبت را بوسیده (تقدیم به همسر مهربانم)
سلام فائزه جون اتاقت قشنگ بود عزیزم دوست داشتم ولی یه پیشنهاد به نظرم چون کل اتاقت کاغذ دیواری هست و کاغذدیواریتم شلوغه اگه لحافتو ساده میگرفتی بهتر بود اتاق منم یاسیه و کتابخونم بغیر از کتاب قاب عکس و عروسک اینا زیاد داره برا همین پرده و لحافمو یاسی بنفشه ساده گرفتم.یه پیشنهاد بود فقط ولی در کل سبک اتاقتو دوست داشتممممممممممممممم
خدا کجاست؟؟؟؟دلم کمی خدا می خواهد...خود خود خود خدا را می خواهم..
فائزه جان من از سلیقه ات خوشم اومد. کلا من رنگ خیلی دوست دارم.

وای یک لحظه یاد مانوش خانم افتادم که بزرگ می شه و اتاقش رو می چینه. خیلی دلم قیلی ویلی رفت که اون روز رو ببینم.

حتما دختر ناز من هم اتاقش رو مرتب می کنه و خوشگل موشگل.. ای داد برم از الان پول جمع کنم برای اون روز
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
2706