2733
2734

سلام خانوما کیا شوهرشون فرتیل اید مصرف کرد؟

خوب شدن ؟ بعد چن ماه خوب شد؟کنارش داروی دیگ ای هم مصرف میکرد؟ مصرفش ب چ صورت بود؟ 

باردار شدین ؟بعد چن وقت ؟خودتون هم داروی دیگ ای مصرف میکردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همسر من کم تحرکی اسپرم داشت-قرص فرتیل سان ام و پنتوکسی فیلین یه ماه مصرف کرد باردار شدم الانم هفت هف ...

خب خداروشکر ایشالله شوهر منم این ماه استفاده میکنه باردار میشم این ماه مطمئنم نی نی میاد تو دلم یه حس خیلی قوی بهم الهام شده ک این ماه من مامان میشم شماهم دعا کن برام

2738
عزیزم بعد چن ماه استفاده خوب شد شما باردار شدین؟

البته من خودم سه سال منتظر بودم خودم تنبلی داشتم شوهرمم واریکوسل قرار بود شش ماه دارو مصرف کنیم که ماه چهارم ناامیدشدم گذاشتم کنار ماه پنجم گرمیجات و محلول جوش شیرین ویخ گذاشتن رو بیضه های شوهرم ماه اخرم که کلا هیچی مصرف نکردیم تا شوهرم بره عمل به لطف خدا شد

البته من خودم سه سال منتظر بودم خودم تنبلی داشتم شوهرمم واریکوسل قرار بود شش ماه دارو مصرف کنیم که م ...

من شوهرم همچیش خوبه فقط کلاس a حرکتش 8درصد بود کلاسbحرکتش 36درصد دکترش گفت بدون دارو هم باردار میشی ولی خب ۴ماه اقدام کردیم نشد منم اصن طاقت ندارم این ماه گفتم فرتیل اید استفاده کنه خودمم کلومفین استفاده کردم ماه های پیش گرمیجات خیلی کنترل میکردم استفادشو این ماه اینقد کلافه شدم اصن رعایت نکردم تازه امروز پریودم تموم شده ولی خب تازمان تخمک گذاری مصرف گرمیجاتم شروع میکنم توکل ب امید خدا این ماه جواب میگیرم

شوهر من باارتمیل فرتیل پلاس به همراه ال کارنیتین ویتامین ای برای واریکوسلش مصرف کرد

عزيزم واريكوسل شوهرتونو عمل كرديد؟

الان بارداريد ؟؟؟ ميشه يه توضيح به من بدي گلم چيكاراكردين؟؟ و اينكه ازمايش اسپرم همسرتون ترمال بود يا بد بود؟؟؟

منم همسرم واريكوسل داره گريد ٢و٣ گفتن عمل 

خودمم يكم تنبلي دارم

خداياشكرت،برا سلامتيه فندقم صلوات بفرستيدچون من به دعاهايه شمادوستانم ايمان دارم اجرتون باخدا😍خداجونم به تمام كسانيكه در انتظار فرزند هستن فندق هاى سالمو خوشگلو تپل بده😍🙏🏻         
البته من خودم سه سال منتظر بودم خودم تنبلی داشتم شوهرمم واریکوسل قرار بود شش ماه دارو مصرف کنیم که م ...

گلم الان اين رو خوندم شكر خدا ان شاالله بچت سالم بياد تو آغوشت،، واريكوسل همسرتون يه طرفه بود يا دو طرفه؟؟

خداياشكرت،برا سلامتيه فندقم صلوات بفرستيدچون من به دعاهايه شمادوستانم ايمان دارم اجرتون باخدا😍خداجونم به تمام كسانيكه در انتظار فرزند هستن فندق هاى سالمو خوشگلو تپل بده😍🙏🏻         
خب خداروشکر ایشالله شوهر منم این ماه استفاده میکنه باردار میشم این ماه مطمئنم نی نی میاد تو دلم یه ح ...

ان شا.الله عزیزم، از همین امروز ان شا.الله شروع کن نماز استغفار رو بخون نماز خیلی خوبیه آرامش بخش و راحته، تو تاپیک آخرم هستش، برا منم دعا کنید.

من خودم فرتیل سی ام خوزدم دوماه بعد باردار شدم

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
عزيزم واريكوسل شوهرتونو عمل كرديد؟ الان بارداريد ؟؟؟ ميشه يه توضيح به من بدي گلم چيكاراكردين؟؟ و اي ...

نه گلم شوهرمن عمل میخواست کنه اما من باردار شدم شوهرم واریکوسل وهیدروسل گرید دو دوطرفه داشت خودمم تنبلی به ماهم گفتن عمل اما پیش یه دکتر دیگه رفتیم برایه شش ماه دارو داد گفت اخرین راه عمله 

2706