2737
2734

مادرشوهرم اینجوریه

همه چییییییزشون کهنه س که حاضر نیست عوض کنه

نه اینکه خسیس باشه خیلی ولخرجه

یا پدرشوهرم پول نداشته باشه

همه چیز خونه شون مال ۴۰_۵۰سال پیشه

خیلی چیزاشو به زور عوض کردیم مثلا مبل هاش میخ هاش زده بود بیرون شوهرم گفت دخترمون نوپاس میفته این میخ ها زخم ش میکنه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

در ضمن نگید به تو ربطی نداره

چون من طبقه ی بالاشونم

موکت های راه پله پوسیده حالم رو بهم میزنه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باور کنین یه بشقاب ملامین هایی داره

عوق ت میگیره نگاشون کنی

اصلا مایه ی میکروبه

میخوام به شوهرم بگم بندازشون دور

2731

عذر می خوام؛

ولی بازم زندگی خودشونه؛

اختیار دارن هر وقت خواستند تعویض کنند وسایلشون رو.

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.
من عاشق خونه های قدیمیم. باحیاط بزرگ وچندتا اتاق تودرتو

خونه ی ماهم قدیمی هست

ولی خیلی چیزا نیاز به تعویض داره

2738
اره پدر بزرگ‌شوهر منم اینجوری خونش تو بهترین و گرون ترین شهرک شمال ولی همه وسیله هاش واسه ۵۰سال پیشه ...

خونه ی ماهم بهترین نقطه ی شهر و بالا شهره ولی چه فایده

2706