2733
2734

خبر_خوب#  

👈تاثیر غرغره آب نمک در کاهش علائم و بهبودی ویروس کرونا

محققان دانشگاه ادینبورگ دریافتند که غرغره کردن آب نمک به کاهش علائم و مدت زمان بیماری کووید ۱۹ کمک می‌کند.

در این مطالعه ۶۶ بیمار مبتلا به عفونت‌های بینی و گلو که تحت درمان معمول قرار گرفته بودند انجام شد. از این افراد خواسته شد تا به طور مرتب به غرغره آب نمک بپردازند.

محققان پس از گذشت ۱۲ روز دریافتند علائم در افرادی که آب نمک غرغره کرده‌اند، کاهش یافته به طور متوسط سه روز زودتر از سایرین بهبود یافته‌اند.

#اطلاع_رسانی_کنیم

منبع موثق خبر: باشگاه خبرنگاران جوان

🌸در کانال حق حقیقت با دانستنی های مفیدمنتظر تونیم

@آیدی  haghighat314 🌷👈 

.

�خانم های محترم حتما 🔻حتما از تاپیک ها مهم حاجت روایی و هرخانمی باید بداندپروفایلم و کانال تلگرامی حق حقیقت با آیدی @haghighat314 بازدید کنید منتظرتون هستیم🌸باارزوی سلامتی برای شما🌸

حتما اطلاع رسانی کنیم

�خانم های محترم حتما 🔻حتما از تاپیک ها مهم حاجت روایی و هرخانمی باید بداندپروفایلم و کانال تلگرامی حق حقیقت با آیدی @haghighat314 بازدید کنید منتظرتون هستیم🌸باارزوی سلامتی برای شما🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینارو باور میکنید واقعا؟

وقتی تحقیق اصولی شده وخودمون بارها اثرش رو دیدیم چرا باور نکنیم؟

2738
آب نمک مخاط ناحیه گلو رو از بین میبره و ایمنی رو کاهش میده 

پژوهش علمی شده

فک نکنم روزی یک بار خیلی مضر باشه

پژوهش علمی شده فک نکنم روزی یک بار خیلی مضر باشه

در مورد ایمنی مخاطی مطالعه کنید 

متوجه میشید تاثیر منفی داره 

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈

برای سرماخوردگی و گلو درد ناشی از عفونت هم توصیه شده

پژوهش علمی شده فک نکنم روزی یک بار خیلی مضر باشه

نه واقعا هم من تاثیرشو به چشم دیدم بارها تو این ایام گرفتگی گلو و خارش گلو داشتم و وقتی آب نمک قرقره کردم خوب شدم قشنگ راه نفسو باز میکنه

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
باز از دود کردن عنبرنسا بهتره امتحان میکنم اینو حتما

بله ولی افراط هم نکنید 

ان شاءالله همیشه سلامت باشید❤

2706