2733
2734
عنوان

درمان زگیل.تجربه خودم

11542 بازدید | 11 پست

سلام خانما.همسرم یه مدت بود زگیل میزد.روصورتش و کنار گردنش. چون اصلاح میکرد بیشترم میشدن.یه جا خوندم شیره انجیر نارس خوبه.استفاده کردیم حدود 1هفته 10روز. خداروشکر الان چندروزه خوب شدن چندتاشون.

انجیری ک نرسیده رو اگه بچینید یه شیره سفید ازش میاد اونو بزنیدرو زگیلا

البته بگم که میسوزونه پوستو.زیاد پخشش نکنیدرو پوست.فقط رو زگیل

اگه زگیل برجستس بانخ دندون هم میشه بستش محکم.خودش میفته بعده یه مدت. اینم امتحان کردم همزمان با شیره انجیر. شاید تاثیرهردوتا بوده

انشالله ب دردتون بخوره

دردم از یار است و درمان نیز هم

اینم بگم که انگار یکی از آشناها با همین شیره انجیر زگیل تناسلی رو درمان کرده.من از خودش نشنیدم راستش.از نزدیکانش شنیدم.شاید تاثیرداشته باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم راجع به این جوشای سفید کنار چشم چی اطلاع داری؟؟ خیلی زده واسه شوهرم دیروز دیدم چندتاشو کنده بو ...

اینا که سفیده ریزن؟اونا فکرنکنم جوش باشنا.چربی هستن. نکنیدشون.راستش تجربه ای ندارم درموردشون.شاید صابون ضدچربی خوب باشه

2738
الان زگیل دارا میریزن تاپیک    یکی ام گفته بود رو زگیل لاک ناخن بزنید خفه میشه میفته دیگ ن ...

😁آره اونوخوندم گفته بود یه لاک مخصوصه لاک ناخن نیست. کاش بیان توتاپیک بلکه بدردشون خورد