2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سزارین دردش بیشتره یا طبیعی؟

منم بچم بریچ هس 

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2738

اره منو معاینه کرد چون سزارین نمیخواست بکنه دیدم معاینه ش اینقد درد داره دیگه ازاد رفتم سزارین بسیاااارممم راضیییممم از انتخابم😍

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
سزارین دردش بیشتره یا طبیعی؟ منم بچم بریچ هس 

بهتر ک بریچه سزارین عالیه بخدا مخصوصا ک پمپ دردم بگیری ک فوق العاده س.

یسریا نیان منو بخورن ازمن عالی بود چون از درد خیلی وحشت داشتم رفتم سزارین و راضیم

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
بهتر ک بریچه سزارین عالیه بخدا مخصوصا ک پمپ دردم بگیری ک فوق العاده س. یسریا نیان منو بخورن ازمن عا ...

پمپ درد چیه؟

جاریام سزارین کردن میگن عالیه همش دعا میکردن که منم سزارینی بشم😊

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
من یه سونو هفته 32 دادم یکی هفته 35 برای وزن جنین. کسی که سزارینی هست اصلا معاینه نمیشه

ن معاینه نداره اصلا...البته بستگی ب دکترت داره

زندگی را فقط یک بار ب ما می دهند... درست زندگی کنیم
2706