2733
2734
عنوان

معده درد

70 بازدید | 18 پست

از صبح تا همین الان معدم خیلییی درد میکنه 

عسل خوردم ناشتا

عرق نعنا خوردم

جوشونده نعنا و نبات هم خوردم 

ولی حتی یذره هم خوب نشدم دیگه نمیدونم چیکار کنم شما پیشنهادی ندارید؟

در تاریخ🎀 99/9/9🎀 من به بزگترین و مهمترین آرزوم رسیدم😍خدایا شکرت❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه فشار خون نداری عرق شیرین بیان بخور 

عرق زنیان هم فوقالعادست

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2731
اگه فشار خون نداری عرق شیرین بیان بخور  عرق زنیان هم فوقالعادست

اینایی ک گفتین زود خوب میکنن دیگه از صبح خسته شدم

2738
اینایی ک گفتین زود خوب میکنن دیگه از صبح خسته شدم

اره گلم بخور من خودم با اینا خوب خوب شدم

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
جوشونده نعنا و نبات خوردم ناشتا عسل هم خوردم ولی خوب نشدم

اینو که گفتم بخور.قرص امپرازول هم ناشتا.من و شوهرم الان چن ساله معده درد داریم .اینا رو میخوریم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

اگه ایتا داری اینم لینک یه گروه پرسش و پاسخه که پزشک طب اسلامی سوالا رو به نوبت جواب میده 

#قوانین_گروه

🔉ساعت فعالیت گروه ۸ صبح  تا ۱۱ شب.🔉

1⃣ لطفا قبل از نوشتن سوال شماره سوال نوشته شود(حتما شماره‌ی سوالهای قبل رو چک کنید و بعد شماره بزنید سوالاتی که شمارشون اشتباه باشه پاک میشه)

2⃣احترام به اعضای گروه👌

3⃣چت بی مورد ممنوع🚫

4⃣رفتن به پی‌وی اعضا ممنوع و شخص خاطی از گروه حذف میشود🚫

5⃣مطالب غیر مرتبط با طب ایرانی اسلامی ممنوع🚫

6⃣گذاشتن لینک هر کانال یا گروهی ممنوع🚫

7⃣لطفا تمام سوال خود رو در یک پیام ارسال بفرمایید.

8⃣در طرح سوالات این موارد لطفا حتما قید بشه
✅جنسیت
✅سن
✅تاهل
✅شهر سکونت

🔹در موارد اختصاصی تر استاد سوالات دیگه ای رو از ازشما میپرسند.🔹

9⃣برای گرفتن پاسخ سوالات صبور باشید🙏🙏

احترام به قوانین گروه احترام به خود شماست.

🌸باتشکر از حضور گرم شما در مجموعه ی سلامتکده طب ایرانی اسلامی🌸

لینک گروه سلامتکده طب ایرانی اسلامی 👇👇👇

https://eitaa.com/joinchat/3860004914C59b3d34f5e

اینو که گفتم بخور.قرص امپرازول هم ناشتا.من و شوهرم الان چن ساله معده درد داریم .اینا رو میخوریم

ممنون گلم

جفتشو با هم بخوریم یا یکیشم بخورم کافیه؟

هردو رو بخوری که خیلی خوبه 

هم میتونی باهم بخوری هم تکی 

باهم بخوری اثرش قویتره فقط باید عرقش اصل باشه از این فاسدها نباشه 

2706