2703
2553

من واقعا هیچ وقت توقعی ازشون نداشتم هر چیم بوده با نداری شوهرم ساختم اصلا هم چیزی بروز ندادم به خانوادش که مجبورم تو چه شرایطی زندگی کنم اگرم چیزی بدونن از لا به لای حرفای شوهرمه

حالا خداروشکر شرایطمون ببببد نیست ولی خب همش داریم صرفه جویی میکنیم یه وقتاییم مثل الان چون حقوق ندادن واقعا نداریم کم پیش میاد انقد کفگیرمون ته دیگ بخوره تا این حد 

تا حدی که یخچالم خالی شده هیچی نیست توش

بعد از اون ور چون میدونستم ازم سر تولد توقع کادو دارن (نمیرم ولی توقع کادو دارن) زنگ زدم گفتم بذار بدونن تو چه شرایطیم. 

اصلا نگفت خب من بهتون قرض میدم یا هر چی. 

ناراحت شدم توقع نداشتم کاری کنه ولی ادم همینکه میبینه یکی از نزدیکانش انقد دستش تنگ شده لاقل یه تعارف میزنه که مثلا من بهت اصلا۵۰تومن میدم تو بهم پس بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

نه من انتظار اینجوری ندارم اصلا

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2714
حالا یه عده ک انتظار ندارن میان میگن  باشه بابا شما خوبی

اخه من که انتظار چیزی هیچ وقت نداشتم هیچ کار خاصی واسم نکردن ولی ادم غریبم میبینه دلش نمیخواد همچین شرایطی باشه چه برسه که پسر و عروس خودش 

2706