2733
2734
ببین عزیزم شمااز همین امروز شروع کن انجام بده تا۲روز قبل از انجام ای یو ای یا بهتر بگم تا قبل از شبی ...

شنبه باید برم سونو اگ اوکی باشه فولیکولام فک کنم باید شبش آمپول رو بزنم بعد پس فرداش برم 

از امشب تا همون جمعه شب یا شنبه برم ایشااله جواب میگیرم؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شنبه باید برم سونو اگ اوکی باشه فولیکولام فک کنم باید شبش آمپول رو بزنم بعد پس فرداش برم  از ا ...

اره از امشب شروع کن

الان تازه دوشنبه اس تا جمعه میشه حدود۵شب

خوبه 

ببین کی میخواد امپول ازاد سازی بده دکترت از شب قبل از امپول ازاد سازی دیگه بادکش نکن

بعدم به امید خدا برو برا ای یو ای 

صد در صد مامانی باتوکل به خدا

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
2731
@وانیاااااا   جون بیا بگو چه خبر خوبی؟؟ چی شدی دختر؟چند وقته نمیایی بی خبرم ازت

سلام عزیزم 

تو خوبی 

نینی قشنگمون خوبه 

من با یه دکتر جدید شروع کردم و یه امپول داد تزریق کنم که بعد از سه ماه وارد سیکل ivf بشم 

یه ازمایش سنجش میزان ذخیره تخمدانم برام نوشت ولی هنوز جوابش نیومده.

راستش گفت تو از اول نباید iui میکردی 😑

سلام عزیزم  تو خوبی  نینی قشنگمون خوبه  من با یه دکتر جدید شروع کردم و یه امپول دا ...

ممنون

خدا روشکر اونم خوبه

سلام داره😁

ببین عزیزم طبق تجربه ام بهت میگم یه دکتر عالی انتخاب کن 

چرا بادکش رو امتحان نمیکنی؟به خدا خیلیا جواب گرفتن شمام تو این۳ما مونده انجام بده 

اصلا شاید طبیعی باردار شدی

دکترا منمنامید کردن گفتن تو طبیعی باردار نمیشی وباید ای وی اف کنی تازه اونم شاید برات بشه

ولی من دقیقا همون ماه باردار شدم

متاسفانه سقط شد 

وچون همسرم صبر نداشت ای یو ای کردم بر باردوم که شد خدا روشکر

پیشنهاد من اینه براتون ۳ماه مداوم بادکش کن بعدشم برو دوباره ای یو ای کن

به امید خدا میشه

2738
ممنون خدا روشکر اونم خوبه سلام داره😁 ببین عزیزم طبق تجربه ام بهت میگم یه دکتر عالی انتخاب کن&nbs ...

عزیزم سیاهدانه و ورزش رو شروع کردم حتما حتما بادکش هم میکنم خودم بلدم اتفاقا اونقدر تمرین کردم یاد گرفتم.

انجام میدم چرا که نه 

توکلم به خداست هرچی صلاح بدونه در نهایت

عزیزم سیاهدانه و ورزش رو شروع کردم حتما حتما بادکش هم میکنم خودم بلدم اتفاقا اونقدر تمرین کردم یاد گ ...

خوب کاری میکنی

در کنار اینا اگه میتونی یه کار دیگم بکن که اصلا به بچه فک نکنی وفکرت کامل ازاد باشه

عزیزم انشالله به زودی بیایی وخبر بارداریتو بدی من یکی که منتظرم

فقط روزی که بی بی دوتا خط انداخت ما رو فراموش نکنی بیا اینجا وخبر بده تا ماهم ذوق کنیم😍😍

2706